Firma PROEKO RECYKLING oferuje kontenerowy wywóz śmieci wszelkiego typu. Usługę realizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i również firm oraz instytucji publicznych. 

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Łódź

Kontener podstawiamy w ustalone z klientem miejsce, a w momencie jego wypełnienia, nasi pracownicy zjawiają się w celu opróżnienia oraz wywiezienia zawartości. Cały proces przebiega szybko oraz bezproblemowo. 

Jakie kontenery oferujemy?

Przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego kontenera, należy zastanowić się, jakie będzie jego przeznaczenie. Dysponujemy otwartymi oraz zamkniętymi pojemnikami o pojemności: 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3 oraz 18 m3. Ponadto w zależności od rodzaju odpadów, posiadamy kontenery na gruz (odpady betonowe, ceglane, ceramiczne), śmieci, azbest, papę, odpady poremontowe, pobudowlane, zielone lub stare meble. W przypadku problemów z podjęciem decyzji co do gabarytu pojemnika, zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy doskonale dobiorą odpowiednią wielkość. Czas wynajmu uzależniony jest od preferencji oraz potrzeb klienta.

Zlecenia realizujemy przy pomocy profesjonalnej floty samochodowej, która przystosowana jest do przewozu różnego typu odpadów. Mocna i wytrzymała konstrukcja bez problemu poradzi sobie w każdych warunkach terenowych oraz atmosferycznych. Posiadamy wymagane uprawnienia, dlatego też zlecenia realizowane są w pełni bezpiecznie oraz legalnie.

Kontenerowy wywóz śmieci Łódź – zakres naszych usług

W ramach naszych usług wywozimy każdy rodzaj śmieci – odpady komunalne, opakowaniowe, pobudowlane, poremontowe, niebezpieczne, przemysłowe oraz elektroodpady. Realizujemy również wywóz mebli i wyposażenia wielkogabarytowego. Ponadto zespół wyszkolonych oraz doświadczonych pracowników oferuje wsparcie i pomoc w zakresie outsourcingu środowiskowego, bowiem przedsiębiorstwa, których działania mają bezpośredni wpływ na środowisko, powinny dbać o szybkie oraz skuteczne wdrażanie nowych norm prawnych. 

Kontenerowy wywóz śmieci Łódź- Współpraca:

Poszukują Państwo partnera który doradzi jaki kontener wybrać, aby nie przepłacić a zarazem nie wybrać zbyt małej pojemności kontenera. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze wielkości kontenera.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania