PROEKO realizuje kontenerowy wywóz śmieci każdego typu – komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych, przemysłowych, pobudowlanych, starych mebli i zbędnego wyposażenia. Gabaryt i ciężkość ładunku nie ma dla nas znaczenia, bowiem dysponujemy specjalistycznym zapleczem technicznym.

Zobacz więcej informacji

 Kontenerowy wywóz śmieci Olsztyn

Solidne zaplecze techniczne

Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz firmami z każdej branży, oferując elastyczne warunki. Profesjonalnie realizujemy każde zlecenie, starannie świadcząc usługi. W umówionym miejscu zjawiamy się zawsze terminowo, a następnie precyzyjnie ładujemy zawartość kontenerów na pojazd. Istotne jest właściwe zabezpieczenie zawartości, taka aby w przypadku przewożenia kilku rodzajów śmieci, nie mieszały się one w trakcie transportu. Solidne samochodowy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja pojazdu uniemożliwia wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów bądź wyciek niebezpiecznych substancji. Oczywiście posiadamy wymagane pozwolenia i uprawnienia, pozwalające nam przeprowadzić zlecenie zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Każda realizacja jest właściwe udokumentowana, a samochody oznakowane.

W PROEKO ogromną uwagę poświęcamy kwestiom związanym z ochroną środowiska. Troska o naszą planetę sprawia, iż szerzymy wśród społeczeństwa świadomość odnośnie właściwej segregacji odpadów. Powinna się ona odbywać już na etapie gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych – jedynie wówczas możliwe jest przeprowadzenie procesu recyklingu. Dodatkowo oferujemy również wsparcie firmom w zakresie outsourcingu środowiskowego.

Kontenerowy wywóz śmieci Olsztyn – inne usługi

Oprócz wywozu odpadów oferujemy również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Budowa pojemników oparta jest na wysokiej klasy materiałach, dlatego też przystosowane są one do każdego typu zawartości. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu odpadem opróżniamy. Śmieci wywozimy w miejsce składowania lub utylizacji. Istotny jest dobór odpowiedniej wielkości kontenera do zapotrzebowania. Pojemnik o zbyt małych gabarytach wymagał będzie częstego opróżniania, natomiast zbyt duża pojemność wiązać się będzie z niepotrzebnymi kosztami. W sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni, na jaki rozmiar kontenera się zdecydować, warto zasięgnąć rady naszych pracowników. Wiedza i doświadczenie umożliwiają nam dobranie optymalnego gabarytu.

Oprócz wywozu każdego rodzaju śmieci oferujemy również skup surowców – makulatury, aluminium, złomu, miedzi, metali kolorowych, plastiku, nakrętek, folii czy styropianu. Przyjmujemy w hurcie i detalu, proponując atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Niezwykle ważne jest dla nas zagadnienie ochrony środowiska naturalnego, dlatego też realizujemy proces recyklingu. Pomagamy firmom dostosować się do aktualnych norm prawnych, wspierając je w ramach outsourcingu środowiskowego.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania