Usługa ta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wynajem kontenerów może okazać się bardzo pomocny na przykład w przypadku remontów, sprzątania strychów lub podczas budowy domu. 

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Kraków

Odpady budowlane nie mogę być wyrzucane do kosza na odpady komunalne, zatem sposób ich wyrzucenia jest ograniczony. Dlatego warto zdecydować się na wynajem kontenera. Oszczędzi to z pewnością czas i kłopotu, ponieważ odpady budowlane mają to do siebie, że ich wymiary są często niestandardowe i tym samym ciężko je wywieź na własną rękę.

Wynajmij kontener w PROEKO RECYKLING

Po napełnieniu lub otrzymaniu informacji o potrzebie natychmiastowego wywozu śmieci, nasza firma sprawnie się tym zajmie. Odbiór odpadów budowlanych, poremontowych i innych zostanie przez nas zrealizowany w ustalonym wcześniej z klientem terminie.

Szeroki wybór spośród naszych samochodów zapewnia nam sprawny transport, efektywnie realizując powierzone zadanie. Profesjonalnie zabezpieczymy odpady, bezpiecznie dowożąc je na wyznaczone miejsce. W razie potrzeby od razu po odebraniu pełnego kontenera, automatycznie dostarczymy kolejny.a

W ofercie PROEKO RECYKLING posiadamy kontenery o pojemności:

 • 6 m3
 • 7 m3
 • 8 m3
 • 11 m3
 • 12 m3
 • 18 m3

Kontenery można podzielić również ze względu na ich przeznaczenie: 

 • Kontenery przeznaczone na gruz – czyli na odpady betonowe, odpady z cegły lub ceramiki.
 • Kontenery przeznaczone na śmieci – odpady pochodzenia budowlanego, jednak nie zaliczające się do gruzu (opakowania plastikowe).
 • Kontenery przeznaczone na azbest – minimalizują ryzyko oddziaływania azbestu na człowieka.
 • Kontenery przeznaczone na papę.
 • Kontenery pozostałe – przeznaczone na wszelkie inne odpady poremontowe i budowlane, ziemie czy stare meble i urządzenia gospodarstwa domowego.

 

Wynajem kontenera Kraków

Usługa wypożyczenia specjalistycznego pojemnika na odpady cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest to znacznie korzystniejsza opcja, niż zakup kontenera na własny użytek. Dostarczamy naszym klientom kontenery wykonane z wytrzymałych tworzyw, które następnie terminowo opróżniamy.

Wynajem kontenera Kraków – w trosce o środowisko naturalne

Współpraca z firmą PROEKO to gwarancja świadomego podejścia do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Jedną z naszych misji jest propagowanie prawidłowej segregacji odpadów, które bezpośrednio przyczynia się do późniejszego procesu recyklingu. Dbamy zatem, aby transportowane przez nas śmieci nie mieszały się podczas przewozu w miejsce składowania bądź utylizacji. Dodatkowo właściwe zabezpieczenie ładunku uniemożliwia wyciek niebezpiecznych substancji oraz wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami dostępnymi w naszej ofercie. Usługę wynajęcia kontenerów kierujemy również od osób prywatnych. Po otrzymaniu zamówienia dostarczamy kontener na wskazane miejsce. Następnie, gdy otrzymamy informacje o zapełnieniu, nasz pracownik przywiezie nowy, a stary z zawartością zabierze na miejsce utylizacji lub recyklingu. 

 

 

Wywóz kontenerów Kraków  – Współpraca:

Oferujemy również usługę skupowania surowców, takich jak: szło, papier, plastik, metal czy aluminium. Dodatkowo przeprowadzamy outsourcing środowiskowy oraz kompleksowe doradztwo.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania