Współpraca z firmą PROEKO to nie tylko odbiór, a następnie transport odpadów w miejsce utylizacji, ale również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Kielce

Dysponujemy doskonałej jakości zapleczem technicznym, dostarczając pojemnik o wybranym gabarycie w wybrane miejsce.

Dzierżawa kontenera na określony czas

Prawidłowe składowanie śmieci wymaga przystosowanych do tego celu kontenerów. Nie wpisują się one w standardowe wyposażenie mieszkania, domu, przedsiębiorstwa czy instytucji publicznej. Konieczne jest zatem wypożyczenie pojemnika, który po wypełnieniu odpadem terminowo będzie opróżniany. Oferujemy kontenery wykonane z solidnych tworzyw, dzięki czemu możliwe jest przechowywanie w ich wnętrzu każdej zawartości. Cechują się one mocną konstrukcją, odporne są zatem na problematyczne śmieci – np. gruz. Kontener o wybranym gabarycie dostarczamy w umówione miejsce, dzierżawiąc go na wybraną ilość czasu. Niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniej pojemności, bowiem w sytuacji wypożyczenia pojemnika o zbyt dużym gabarycie, generował on będzie duże koszty. Natomiast wybór zbyt małego kontenera oznaczać będzie częste jego opróżnianie. W przypadku trudności z podjęciem decyzji, nasi pracownicy służą radą i wsparciem. Po otrzymaniu niezbędnych informacji jesteśmy w stanie dobrać optymalną wielkość kontenera.

Dysponujemy:

  • kontenerami o pojemności – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3,
  • pojemnikami o pojemności – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Wynajem kontenerów Kielce – bezpieczna realizacja usługi

Gromadzone opady mają zróżnicowany charakter, dlatego też kontenery muszą być w pełni przystosowane do rodzaju śmieci. Nasze pojemniki podzielić możemy ze względu na przeznaczenie na kontenery – na gruz (odpady betonowe, odpady z cegły, ceramik), śmieci, azbest, papę, odpady poremontowe, budowlane, zielone bądź stare meble. W momencie wypełnienia kontenera, nasi pracownicy terminowo zjawiają się na miejscu i bezpiecznie opróżniają zawartość. Następnie realizują wywóz odpadów w miejsce składowania lub utylizacji.

Firma PROEKO to również możliwość odbioru każdego rodzaju śmieci – komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, poremontowych, starych mebli czy niepotrzebnego wyposażenia.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania