PROEKO realizuje szeroki zakres usług, oferując nie tylko odbiór każdego rodzaju śmieci, ale również możliwość wynajmu kontenerów. Specjalistyczne pojemniki, wykonane z solidnych tworzyw, pozwalają przechowywać w swoim wnętrzu odpady o różnym charakterze.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Opole

Solidne i wytrzymałe kontenery

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i instytucjami publicznymi bądź przedsiębiorstwami. Wybrany kontener dostarczamy w wybrane przez klienta miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżniamy zawartość i wywozimy ją w miejsce składowania bądź utylizacji. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego gabarytu do przeznaczenia. Zbyt duża pojemność wiązać by się mogła z generowaniem niepotrzebnych kosztów, zbyt mała natomiast z częstym opróżnianiem. W razie problemów z podjęciem decyzji odnośnie pojemności, nasi pracownicy służą radą i wsparciem.

Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Warto zaznaczyć, iż oferowane przez nas kontenery dzielą się również ze względu na przeznaczenie. Mogą być to zatem pojemniki na gruz (odpady betonowe, ceglane, ceramiczne), na śmieci, na azbest lub na papę. Oczywiście posiadamy również kontenery na każdy, inny rodzaj śmieci – komunalne, opakowaniowe, niebezpieczne czy przemysłowe. Zawsze terminowo zjawiamy się w miejscu odbioru, bezpiecznie umieszczając odpady na samochodzie.

Wynajem kontenerów Opole – dzierżawa na określony czas

Posiadamy wymagane pozwolenia i uprawnienia, dzięki czemu zlecenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Zespół wyszkolonych pracowników pozwala nam świadczyć usługi w pełni profesjonalnie. Bardzo ważne jest właściwe zabezpieczenie ładunku, tak aby w trakcie transportu całkowicie zniwelowana była możliwość wycieku niebezpiecznych substancji lub wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Solidna konstrukcja pojazdów chroni zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Niezwykle istotne są dla nas kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, aby szerzyć świadomość odnośnie prawidłowej segregacji odpadów. Selekcja już na etapie domowym umożliwia przeprowadzenie procesu recyklingu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania