Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi z zakresu gospodarki odpadami. W trosce o naszą planetę całość działań wykonujemy ze szczególną dbałością o środowisko naturalne. Przyczyniamy się do szerzenia świadomości społeczeństwa, co do prawidłowego gospodarowania wygenerowanymi śmieciami. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Kraków

Wyszkolony zespół pracowników

Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, których doświadczenie sprawia, iż usługa wywozu śmieci realizowana jest w pełni bezpiecznie. Każde zlecenie wykonujemy terminowo, dbając o odebranie odpadów w odpowiedni sposób. Bardzo ważne jest przestrzeganie wszelkich wymagań, bowiem wówczas wszystkie czynności przebiegają szybko i bezproblemowo. 

Szeroki zakres usług pozwala nam na pełną obsługę odnośnie gospodarki odpadami. Jesteśmy w stanie odebrać i przetransportować śmieci w każdej ilości. Oprócz wywozu naszym Klientom oferujemy również możliwość odbioru starych mebli i niepotrzebnego wyposażenia. W ramach zlecenia nasi pracownicy zdemontują i wyniosą wybrane elementy z mieszkania, załadują na specjalistyczny pojazd i przetransportują w odpowiednie miejsce. Odbieramy meblościanki, szafy, szafki, regały, komody, biblioteczki, meble kuchenne, krzesła, fotele, kanapy, wersalki, tapczany, łóżka, stoły, biurka, okna, materace bądź dywany. W zasadzie rodzaj odpadu nie ma dla nas znaczenia, ponieważ nasza flota samochodowa bez problemu poradzi sobie z każdą ilością lub wielkością.

Pamiętajmy, iż decydując się na usługę tego typu przyczyniamy się do ochrony środowiska, bowiem wszelkie odebrane przez nas odpady transportowane są w miejsce składowania lub poddawane są procesowi utylizacji. Dlatego tak ważna jest prawidłowa segregacja już na etapie generowania odpadów – umieszczanie śmieci w specjalnie do tego celu przystosowanych pojemnikach lub kontenerach.

Bezpieczny wywóz śmieci

Terminowo odbieramy od klienta śmieci, pakujemy je na specjalistyczny pojazd oraz transportujemy w miejsce składowania lub utylizacji. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, której solidna oraz mocna konstrukcja umożliwia bezpieczny przewóz zawartości. Śmieci są odpowiednio zabezpieczone, zatem nie przemieszczają się w trakcie transportu. Dodatkowo niwelujemy wszelkie nieprzyjemności zapachowe oraz możliwość wycieku substancji, pozostawiając po sobie należyty porządek. Wyszkoleni pracownicy wykonują wszystkie czynności zgodnie z prawem, gdyż dysponujemy wymaganymi dokumentami, które upoważniają nas do realizacji transportu śmieci. Profesjonalnie oraz solidnie podchodzimy do każdego zlecenia – bez względu na wielkość oraz charakter przewożonego ładunku.

Wywóz śmieci Kraków – wynajem kontenerów i pojemników

Wywóz śmieci to nie tylko odbiór oraz przetransportowanie odpadów w odpowiednie miejsce, ale również możliwość wynajmu specjalistycznego kontenera. Profesjonalny pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które odporne jest na każdy typ śmieci – składowane mogą w nim być nawet ciężkie i problematyczne odpady, np. gruz. Usługa wypożyczenia obejmuje podstawienie kontenera w ustalone uprzednio miejsce, opróżnienie w przypadku wypełnienia odpadem oraz wywóz zawartości. Ze względu na zróżnicowany charakter składowanych śmieci, oferujemy:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wywóz śmieci Kraków

Profesjonalne zaplecze techniczne

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, która umożliwia bezpieczny transport odpadów w miejsce składowania bądź utylizacji. Doświadczony zespół pracowników dba o odpowiednie zabezpieczenie ładunku, niwelując możliwość wydzielania się nieprzyjemnego zapachu oraz wyciek niebezpiecznych substancji. Nie istnieje również ryzyko wymieszania się śmieci w obrębie pojazdu. Posiadamy wymagane pozwolenia oraz dokumenty, dzięki czemu transport odbywa się zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Szerokie spectrum działań

Odbieramy wszystkie rodzaje śmieci, niezależnie od ich charakteru – komunalne, opakowaniowe, poremontowe, pobudowlane, przemysłowe, niebezpieczne oraz elektroodpady. Realizujemy również wywóz odpadów wielkogabarytowych – gruzu, starych mebli i zbędnego wyposażenia. Dbamy o środowisko naturalne, zajmujemy się zatem skupem surowców (złomu, metali kolorowych, makulatury, aluminium, butelek, puszek, szkła, plastiku, nakrętek, styropianu), oferując atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zwiększamy świadomość społeczeństwa odnośnie prawidłowo funkcjonującej gospodarki odpadami, oferując wsparcie w ramach outsourcingu środowiskowego.

Współpracujemy ze wszystkimi podmiotami, dlatego też umożliwiamy wywóz odpadów osobom prywatnym, instytucjom publicznym oraz firmom, niezależnie od branży, w jakiej działają. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu ustalenia warunków wielowymiarowej współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania