Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi z zakresu gospodarki odpadami. W trosce o naszą planetę całość działań wykonujemy ze szczególną dbałością o środowisko naturalne. Przyczyniamy się do szerzenia świadomości społeczeństwa, co do prawidłowego gospodarowania wygenerowanymi śmieciami. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Kraków

W ramach usług oferujemy wywóz odpadów wszelkiego typu – komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, poremontowych, niebezpiecznych, przemysłowych, elektroodpadów, starych mebli oraz zbędnego wyposażenia.

Bezpieczny transport odpadów

Terminowo odbieramy od klienta śmieci, pakujemy je na specjalistyczny pojazd oraz transportujemy w miejsce składowania lub utylizacji. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, której solidna oraz mocna konstrukcja umożliwia bezpieczny przewóz zawartości. Śmieci są odpowiednio zabezpieczone, zatem nie przemieszczają się w trakcie transportu. Dodatkowo niwelujemy wszelkie nieprzyjemności zapachowe oraz możliwość wycieku substancji, pozostawiając po sobie należyty porządek. Wyszkoleni pracownicy wykonują wszystkie czynności zgodnie z prawem, gdyż dysponujemy wymaganymi dokumentami, które upoważniają nas do realizacji transportu śmieci. Profesjonalnie oraz solidnie podchodzimy do każdego zlecenia – bez względu na wielkość oraz charakter przewożonego ładunku.

Wywóz śmieci Kraków – wynajem kontenerów i pojemników

Wywóz śmieci to nie tylko odbiór oraz przetransportowanie odpadów w odpowiednie miejsce, ale również możliwość wynajmu specjalistycznego kontenera. Profesjonalny pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które odporne jest na każdy typ śmieci – składowane mogą w nim być nawet ciężkie i problematyczne odpady, np. gruz. Usługa wypożyczenia obejmuje podstawienie kontenera w ustalone uprzednio miejsce, opróżnienie w przypadku wypełnienia odpadem oraz wywóz zawartości. Ze względu na zróżnicowany charakter składowanych śmieci, oferujemy: 

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Współpracujemy ze wszystkimi podmiotami, dlatego też umożliwiamy wywóz odpadów osobom prywatnym, instytucjom publicznym oraz firmom, niezależnie od branży, w jakiej działają. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu ustalenia warunków wielowymiarowej współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania