Naszym klientom proponujemy ceny atrakcyjne oraz konkurencyjne. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Radom

Firma PROEKO RECYKLING kieruje swoją ofertę do firm budowlanych oraz remontowych, jak i również osób prywatnych, będących w trakcie prac remontowych. Czynności w obrębie placu budowy ściśle powiązane są z generowaniem dużych ilości gruzu oraz innych odpadów budowlanych. Tworzywo to nie powinno być umieszczane w kontenerach na odpady komunalne, gdyż prawidłowe składowanie gruzu umożliwia późniejsze jego wykorzystanie w formie budulca.

Kontenery do wynajęcia 

Klient nawiązujący współpracę z PROEKO otrzymuje kompleksową obsługę z zakresu odbioru, wywozu oraz utylizacji odpadów pobudowlanych i poremontowych – jak i komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych, przemysłowych czy elektroodpadów. Chcąc zapewnić większą wygodę naszym klientom, oferujemy również możliwość wynajmu kontenera. Specjalistyczny pojemnik na odpady opiera się na mocnej konstrukcji, dzięki czemu mogą w nim być przechowywane śmieci każdego typu. Usługa obejmuje podstawienie kontenera, opróżnienie w momencie wypełnienia oraz wywóz zawartości w miejsce utylizacji.

Wybierając odpowiednią pojemność, należy wziąć pod uwagę rodzaj odpadu oraz jego ilość, dysponujemy następującymi gabarytami:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Ładunek przewozimy w profesjonalnych samochodach, które przystosowane są do transportu ciężkich i problematycznych odpadów. Zlecenie realizowane jest legalnie, a nasi pracownicy zachowują wszelkie względy bezpieczeństwa. Odpady nie mieszają się wewnątrz pojazdu, a odpowiednie zabezpieczenie uniemożliwia wydzielanie nieprzyjemnych zapachów oraz wyciek substancji.

Odpady pobudowlane Radom – skup surowców

W swojej ofercie posiadamy również usługę utylizacji papy, czy wywóz farb, lakierów oraz wełny mineralnej. Prowadzimy skup surowców wtórnych – m.in. złomu, makulatury, szkła, plastiku czy aluminium. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania