PROEKO realizuje transport odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych, starych mebli i zbędnego wyposażenia. Zawsze terminowo zjawiamy się na miejscu, a następnie starannie i bezpiecznie ładujemy odpady na specjalistyczny samochód.

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Lublin

Profesjonalne zaplecze techniczne

Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi, odbierając każdą ilość śmieci. Nie ma dla nas znaczenia gabaryt ładunku, ponieważ nasza flota samochodowa przystosowana jest do przewożenia problematycznych ładunków. Bardzo ważne jest dokładne zabezpieczenie zawartości, tak aby nie przemieszczała się ona w trakcie przewożenia wewnątrz pojazdu. Solidna konstrukcja samochodu zabezpiecza ładunek, dzięki czemu całkowicie zniwelowane jest ryzyko wycieku niebezpiecznych substancji bądź wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Dysponujemy wymaganymi pozwoleniami i uprawnieniami, dzięki czemu wszelkie czynności odbywają się zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Odpady transportujemy w miejsce składowania lub utylizacji, ze szczególną zatem dbałością podchodzimy do kwestii związanych z ochroną środowiska. Chcąc w większej mierze przyczynić się do ochrony naszej planety, realizujemy również proces recyklingu.

Transport odpadów Lublin – wynajem kontenerów

W zakres naszych usług wchodzi również możliwość wynajęcia kontenera bądź pojemnika na odpady. Wykonane są one ze specjalistycznych tworzyw, dzięki czemu przystosowane są do gromadzenia problematycznych ładunków. Kontener podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce, a po wypełnieniu go odpadem terminowo opróżniamy. Zanim jednak zdecydujemy się na dzierżawę, zdecydować musimy, jaki gabaryt kontenera wybrać. Jeżeli pojemnik będzie zbyt mały, konieczne będzie jego częste opróżnianie. Natomiast zbyt duża pojemność generować będzie niepotrzebne koszty. Jeżeli nie wiemy, na jaki rozmiar się zdecydować, warto skierować pytanie w stronę naszych pracowników. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam dobrać optymalną pojemność. Dysponujemy kontenerami o wielkości 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 oraz pojemnikami 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l. Występują one zarówno w formie zamkniętej, jak i otwartej, bez problemu zatem umieszczać w nich możemy odpady komunalne, opakowaniowe, pobudowlane czy zbędne meble.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania