Firma PROEKO RECYKLING realizuje zlecenia z zakresu gospodarki odpadami. Oferujemy wszechstronną współpracę osobom prywatnym, instytucjom publicznym oraz firmom, dla których istotne są kwestie związane z ochroną środowiska.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Poznań

Działamy ze szczególną troską o ekologię, dbając o wykonywanie wszystkich czynności w pełni bezpiecznie oraz legalnie. Odbieramy każdy rodzaj śmieci – komunalne, opakowaniowe, pobudowlane, remontowe, niebezpieczne, przemysłowe oraz elektroodpady. 

Usługi wykonane na najwyższym poziomie

Szybki i skuteczny wywóz śmieci możliwy jest dzięki profesjonalnej flocie samochodowej, która przystosowana jest do transportu każdego typu ładunku. Tworzywo, z jakiego pojazd jest wykonany, umożliwia bezpieczny przewóz niezależnie od warunków atmosferycznych oraz terenowych. Wyszkoleni pracownicy zjawiają się terminowo w miejscu odbioru oraz umieszczają ładunek na pojeździe. Dzięki zabezpieczeniu odpadów nie mieszają się one w trakcie transportu, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów oraz nie jest możliwy wyciek substancji. Po realizacji zlecenia zawsze zostawiamy po sobie nienaganny porządek, dlatego też współpraca z PROEKO RECYKLING to wykonanie usługi na najwyższym poziomie. 

Wywóz śmieci Poznań – wynajem kontenerów

Odbieramy od naszych klientów stare meble oraz zbędne wyposażenie, skutecznie oczyszczając przestrzeń w mieszkaniu, garażu, piwnicy, na strychu, działce czy w biurze. Gabaryt odbieranych przedmiotów nie ma dla nas znaczenia, bowiem przewozimy każdy typ ładunku, bez względu na jego wielkość oraz ciężkość.

Nasi klienci mają do dyspozycji profesjonalne pojemniki oraz kontenery na wynajem. Usługa wypożyczenia obejmuje podstawienie wybranej pojemności, następnie opróżnienie zawartości w momencie wypełnienia kontenera odpadami oraz transport śmieci w miejsce składowania lub utylizacji. W trosce o naszą planetę odebrane odpady poddajemy procesowi recyklingu. Ponadto oferujemy skup surowców w atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania