Gruz jest odpadem szczególnie problematycznym, bowiem nie powinniśmy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na śmieci komunalne.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Kielce

Firma PROEKO realizuje wywóz gruzu, powstałego podczas prac budowlanych lub remontowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Specjalistyczne zaplecze techniczne Kielce

Gruz jest szczególnym rodzajem odpadu, ponieważ wykorzystać go możemy ponownie w formie budulca. Niezwykle istotne jest zatem odpowiednie jego składowanie, a następnie wywiezienie w miejsce utylizacji. Gruzu najlepiej pozbyć się poprzez fachową firmę, która profesjonalnie zajmuje się odbiorem. Jesteśmy w stanie przetransportować każdą ilość gruzu, dlatego też polecamy się również do bardziej wymagających zleceń.

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, przystosowaną do przewożenia każdego typu ładunku. Solidna konstrukcja, oparta na mocnych materiałach, gwarantuje bezproblemowy transport zawartości. Nasi pracownicy zjawiają się terminowo w umówionym miejscu, a następnie pakują gruz na samochód. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek. Wszelkie czynności wykonujemy w pełni bezpiecznie, ponieważ posiadamy niezbędne uprawnienia i pozwolenia.

Wywóz gruzu Kielce – wynajem kontenerów

Firma PROEKO to nie tylko odbiór i wywóz gruzu, ale również możliwość wynajmu specjalistycznych kontenerów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pojemniki dostosowane są przechowywania w swoim wnętrzu gruzu. Usługa obejmuje podstawienie kontenera w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go gruzem wywiezienie zawartości w miejsce docelowe. Ważne jest odpowiednie dobranie gabarytu pojemnika, ponieważ zbyt duża pojemność wiązać się będzie z generowaniem niepotrzebnych kosztów, zbyt mała natomiast z częstym opróżnianiem. W sytuacji, gdy wybór właściwej pojemności jest zbyt trudny, warto skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy idealnie dobiorą wielkość kontenera.

Dysponujemy zapleczem technicznym w formie:

  • kontenerów o pojemności – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3,
  • pojemników o pojemności – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Wywóz gruzu – kontakt 

Dodatkowo oferujemy również możliwość wywozu śmieci komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, elektrośmieci, starych mebli czy zbędnego wyposażenia.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania