Odpady budowlane to śmieci o szczególnym charakterze, gdyż nie mogą być one składowane w tradycyjnych pojemnikach na odpady. Ich produkcja wiąże się z prowadzeniem prac budowlanych bądź remontowych.

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Warszawa

Firma PROEKO RECYKLING oferuje nie tylko wywóz oraz transport odpadów budowlanych, ale również możliwość wynajmu specjalistycznych kontenerów. Decydując się na współpracę, klient otrzymuje kompleksową obsługę z zakresu gospodarki odpadami. 

Wynajem kontenera Warszawa  – na gruz

Branża budowlana wiąże się przede wszystkim z generowaniem dużej ilości gruzu – betonowego, ceglanego oraz ceramicznego. Tworzywo to nie może być mieszane z innymi odpadami, gdyż istnieje możliwość jego ponownego wykorzystania. Jeżeli nie posiadamy profesjonalnego kontenera oraz odpowiedniego zaplecza samochodowego, nie jesteśmy w stanie samodzielnie zająć się wyprodukowanym gruzem. 

Oferujemy możliwość wynajmu kontenera, wykonanego z wytrzymałego oraz odpornego tworzywa. W zależności od potrzeb oraz charakteru składowanych odpadów, klient zdecydować się może na określoną pojemność – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3 lub 36 m3, dostępną w formie otwartej oraz zamkniętej. Decyzja co do wyboru odpowiedniej wielkości powinna być dobrze przemyślana, bowiem zarówno zbyt mały, jak i zbyt duży gabaryt, wiązać się może z dodatkowymi kosztami. Warto zadbać o prawidłową selekcję odpadów budowlanych, gdyż odbiór zmieszanych śmieci lub zanieczyszczonego gruzu jest znacznie droższy, niż w przypadku tworzyw posegregowanych.

Wywóz odpadów budowlanych Warszawa – szeroki zakres usług

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych przeprowadzających remont, jak i również wszelkich firm z branży budowlanej oraz instytucji publicznych. Kontener dostarczamy w wybrane przez klienta miejsce, a po jego wypełnieniu opróżniamy zawartość. 

Ponadto oferujemy również usługę utylizacji papy oraz wywóz innych śmieci budowlanych – ziemi, farb, lakierów czy wełny mineralnej.

Jeśli odpady budowlane, które potrzebują Państwa zutylizować nie znalazły się w powyższym zestawieniu – prosimy o kontakt. Oprócz tych wyżej wymienionych odbieramy również inne, wszelkie odpady, jakie mogą nagromadzić się podczas remontu lub budowy nieruchomości. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania