PROEKO realizuje wywóz śmieci każdego rodzaju. Odbieramy odpady komunalne, opakowaniowe, pobudowlane, przemysłowe, niebezpieczne lub elektroodpady. Dodatkowo zajmujemy się również wywozem starych mebli oraz zbędnego wyposażenia.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Opole

Profesjonalne zaplecze techniczne i pracownicze

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalnie i rzetelnie podchodząc do każdego zlecenia. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, instytucjami publicznymi oraz innego typu podmiotami. Jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość śmieci, niezależnie od gabarytu czy ciężkości. Specjalistyczna flota samochodowa pozwala nam bezpiecznie przewieźć ładunek w miejsce składowania bądź utylizacji. Zawartość jest odpowiednio zabezpieczona, dlatego też nie jest możliwy wyciek niebezpiecznych substancji lub wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Pojazd opiera się na mocnej konstrukcji, która chroni ładunek przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Oczywiście posiadamy niezbędne pozwolenia i uprawnienia, dlatego też całość realizacji przebiega zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasi pracownicy zawsze stawiają się terminowo w miejscu odbioru. Starannie pakują odpady na samochód, a następnie transportują w odpowiednie miejsce – pozostawiając po sobie należyty porządek.

Wywóz śmieci Opole – kontenery na wynajem

Firma PROEKO to nie tylko możliwość wywozu śmieci, ale również wynajem specjalistycznych kontenerów. Pojemniki, wykonane z wysokiej jakości tworzyw, przystosowane są do gromadzenia każdego rodzaju odpadów. Dysponujemy kontenerami o pojemności – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 oraz pojemnikami o wielkości 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l. Usługa dzierżawy opiera się na podstawieniu kontenera w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem wywiezieniu zawartości. Wybór odpowiedniej wielkości jest niezwykle istotny, ponieważ zbyt mały gabaryt wiązał się będzie z koniecznością częstego opróżniania, natomiast zbyt duży z generowaniem niepotrzebnych kosztów. W sytuacji, gdy decyzja co do wielkości pojemnika jest trudna do podjęcia, polecamy kontakt z naszymi pracownikami. Doświadczenie pozwala nam zaproponować optymalny gabaryt.

W zakres naszych usług wchodzi również skup surowców. W trosce o naszą planetę odzyskujemy tworzywa, które następnie poddajemy procesowi recyklingu. Oczywiście oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania