W ramach tej usługi oferujemy wynajem kontenerów, prasokontenerów oraz pojemników firmom, instytucjom oraz osobom fizycznym. Po kontakcie telefonicznym lub mailowym dostarczamy kontener w umówione miejsce w wyznaczonym terminie.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Katowice

Kontenery dobieramy konkretnie pod zamówienie oraz potrzeby klienta, zatem nie ma możliwości, aby nie pasował on do zadania. Po otrzymaniu informacji, że kontener jest zapełniony lub po wyznaczonym czasie odbieramy go od klienta i w razie potrzeb zostawiamy nowy, a odpady wywozimy do utylizacji lub recyklingu. 

Wynajem kontenerów Katowice

– jakie kontenery posiadamy?

Posiadamy kontenery o pojemnościach:

  • 6 m3,
  • 7 m3,
  • 8 m3,
  • 11 m3,
  • 12 m3,
  • 18 m3.

W doborze odpowiedniej pojemności kontenera pomagają nasi specjaliści, którzy po krótkim wywiadzie z klientem doradzają konkretną pojemność. Wynajęcie zbyt dużego kontenera wiąże się z większymi kosztami niedostosowanymi do potrzeby, natomiast wynajęcie zbyt małego to ryzyko braku miejsca na niektóre odpady. 

Na co można przeznaczyć kontener?

Wynajęcie kontenera zazwyczaj oznacza dosyć duże prace remontowe w przypadku osób fizycznych. Firmy natomiast potrzebują kontenerów do codziennego pozbywania się odpadów produkcyjnych czy pozostałych. Zarówno dla pierwszych, jak i drugich wynajęcie kontenera to korzystniejsza opcja niż samodzielne wywożenie większych śmieci. W przypadku remontów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wywozu odpadów budowlanych, pobudowlanych czy remontowych. Dla firm polecamy zakładkę odbiór odpadów przemysłowych. 

Do pozostałych naszych usług zalicza się:

  • Odbiór odpadów komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych oraz elektroodpadów. 
  • Prowadzimy również skup surowców takich jak: złom, makulatura, butelki, butelki po piwie, puszki, plastik, miedź, nakrętki, folię, aluminium oraz metale kolorowe. 
  • Outsourcing środowiskowy – w ramach szerzenia ekologicznej myśli w gospodarowaniu odpadami pomagamy firmom naszych klientów wprowadzić eko rozwiązania w życie instytucji. 

Wywóz kontenerów Katowice  – Współpraca:

Oferujemy również usługę skupowania surowców, takich jak: szło, papier, plastik, metal czy aluminium. Dodatkowo przeprowadzamy outsourcing środowiskowy oraz kompleksowe doradztwo.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania