Każdy człowiek przez całe swoje życie produkuje tony śmieci. Jest to proces nieunikniony, jednak jesteśmy w stanie w znacznym stopniu zniwelować jego negatywne skutki dla środowiska naturalnego. Odpowiednio prowadzana gospodarka odpadami, w tym ich prawidłowa utylizacja, mają bezpośredni wpływ na ekosystem.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Kraków

Firma PROEKO to kompleksowa obsługa z zakresu gospodarki odpadami. Świadczymy szereg usług odnośnie odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, elektrośmieci, gruzu, odpadów budowlanych i poremontowych. 

Odbiór gruzu przez wykwalifikowany zespół w miejscowości Kraków

Specjalizujemy się w profesjonalnym odbiorze gruzu powstałego podczas prac budowlanych oraz remontowych. Nie oznacza to jednak, iż współpracujemy wyłącznie z firmami z branży budowlanej, bowiem zajmujemy się odbiorem gruzu również od osób prywatnych przeprowadzających remont. Usługę realizujemy niezależnie od wielkości zlecenia, jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość oraz wielkość gruzu.

Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą samochodową, przystosowaną do obioru ciężkich oraz niebezpiecznych odpadów. Całość transportujemy z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Wiedza i doświadczenie zespołu wykwalifikowanych pracowników to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Wynajem kontenera na gruz

W ramach współpracy oferujemy wynajem profesjonalnego kontenera na określony czas. Dostarczamy go bezpośrednio na wymagane przez klienta miejsce. Znając specyfikę branży remontowej oraz budowlanej, służymy pomocą w wyborze odpowiedniego rozmiaru kontenera. W miarę jego wypełnienia, nasi pracownicy zjawiają się na miejscu, w celu opróżnienia go lub wywiezienia. Dodatkowo w każdej chwili istnieje możliwość podstawienia nowego, pustego kontenera.

 

Wywóz gruzu Kraków

Dysponujemy kontenerami o różnej pojemności – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3 oraz 18 m3, bez problemu zatem każdy znajdzie idealny pojemnik dopasowany do potrzeb i preferencji. Gruz jest szczególnie problematycznym odpadem, nie może być bowiem mieszany z innymi rodzajami śmieci. Nie należy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne, ponieważ istnieje możliwość ponownego wykorzystania gruzu w formie budulca.

Wywóz gruzu Kraków – bezpieczny transport w miejsce utylizacji

Realizując zlecenie wywozu gruzu oraz innego typu odpadów, szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii związanych z ochroną środowiska. Prawidłowo funkcjonująca gospodarka odpadami ma miejsce wyłącznie wówczas, gdy wszystkie podmioty na każdym etapie sumiennie wypełniają swoje obowiązki.

Wywóz gruzu – kontakt 

Wywóz gruzu Kraków to wielowymiarowa współpraca opierająca się na indywidualnie dopasowanej ofercie do klienta. Znając potrzeby oraz oczekiwania, dostosowujemy warunki i proponujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania