Odpady pobudowlane generowane są głównie podczas przeprowadzenia prac remontowych bądź budowlanych. PROEKO odbiera odpady pobudowlane od osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Najczęściej gromadzonymi odpadami tego typu jest gruz, który jest szczególnie uciążliwym odpadem.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Lublin

Kontenery na wynajem

Z uwagi na charakter, gruz nie powinien być umieszczany w tradycyjnych pojemnikach na śmieci komunalnych. Możliwość ponownego wykorzystania w formie budulca sprawia, iż konieczne jest jego gromadzenie w przeznaczonym do tego celu kontenerze. Oprócz wywozu odpadów pobudowlanych, oferujemy również możliwość wynajęcia specjalistycznych kontenerów. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, dlatego też gromadzona w nich może być ciężka i wielkogabarytowa zawartość. Usługa obejmuje podstawienie kontenera w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem wywiezienie w miejsce składowaniu bądź utylizacji. Nasi pracownicy zjawiają się terminowo na miejscu, bezpiecznie ładując opady na samochód. Charakteryzuje nas pełen profesjonalizm, dlatego też zawsze pozostawiamy po sobie należyty porządek. W przypadku problemów z doborem właściwej wielkości kontenera, służymy rada i pomocą. Zbyt mały gabaryt pojemnika wiązać się będzie z częstym opróżnianiem, natomiast zbyt duży z generowaniem niepotrzebnych kosztów. Dysponujemy zapleczem technicznym w formie kontenerów o pojemności – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 oraz pojemników – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l. Każdy z nich występuje w formie zamkniętej lub otwartej.

Odpady pobudowlane Białystok – kontenery na wynajem

Ponadto oferujemy również możliwość wynajmu kontenera. Pojemnik wykonany jest z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu przystosowany jest do składowania gruzu. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej wielkości kontenera. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na zbyt małą pojemność, zwiększona będzie częstotliwość wywozu zawartości. Natomiast zbyt duży gabaryt wiązał się będzie z częstym opróżnianiem. Jeżeli nie wiemy, na jaką pojemność się zdecydować, polecamy skontaktować się z naszymi pracownikami. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam dobrać optymalność wielkość kontenera.

Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania