• Witamy w PROEKO RECYKLING - Wywóz śmieci Kraków
  • Poniedziałek - Piątek

    9:00 - 17:00
  • Telefon

    +48 735 752 272
    +48 794 007 819

Blog

Czy plastikowa zakrętka od butelki będzie istnieć za sto lat? Jak szybko natura poradzi sobie z papierową gazetą? Po ilu latach rozłożona zostanie metalowa puszka? Ile czasu potrzeba, aby nastąpiła dekompozycja tworzyw sztucznych, a ile trwa degradacja szkła? Jeśli zastanawiałeś się, jak długo rozkładają się śmieci, tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Trzeba przy tym wyraźnie zaznaczyć, że problem można jedynie ogólnie zarysować. Z jednej strony, różne źródła i ośrodki badawcze podają różne dane jeśli
Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska oraz niektórych innych ustaw  Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o odpadach Ustawy po ich podpisaniu przez Prezydenta opublikowane zostaną w Dzienniku Ustaw.  
Cieszymy się, że trafili Państwo na blog firmowy Proeko i mamy nadzieję, że zostaną Państwo z nami na dłużej. Na naszym blogu publikujemy informacje związane z gospodarką odpadami, zmianami w prawie, nowinkami technologicznymi, ochroną środowiska oraz działalnością naszej firmy. Mamy nadzieję przybliżyć Państwu problematykę gospodarowania odpadami. Pomożemy zrozumieć branżę i jej specyfikę. Przedstawimy porady i ciekawostki dotyczące zarządzania odpadami oraz ich przetwarzania. Zapraszamy Państwa do lektury i zachęcamy do kolejnych wizyt na blogu firmowym Proeko.