Gruz to tworzywo problematyczne, gdyż nie może być mieszane z innymi odpadami. Plac budowy oraz wszelkie prace remontowe wiążą się z produkcją znacznych ilości gruzu.

Zobacz więcej informacji

Wywóz gruzu Warszawa

Firma PROEKO RECYKLING oferuje specjalistyczne wsparcie w zakresie odbioru tego rodzaju odpadów, przetransportowaniu oraz umieszczeniu w miejscu składowania lub utylizacji. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi i remontowymi, jak i również z osobami prywatnymi, które są w trakcie przeprowadzania remontu. 

Bezpieczny transport gruzu

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, doskonale przystosowaną do przewozu każdego typu odpadów. Gruz ze względu na swój charakter oraz możliwość ponownego wykorzystania w formie budulca, musi być bezpiecznie przetransportowany w odpowiednie miejsce. Zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, zachowując wszelkie względy bezpieczeństwa, umieszcza ładunek na pojeździe. Wszystkie czynności wykonujemy w sposób fachowy oraz profesjonalny, pozostawiając po sobie nienaganny porządek. Posiadamy wszelkie, wymagane pozwolenia, dzięki czemu realizujemy zlecenie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Wywóz gruzu Warszawa – wynajem kontenerów

Oprócz wywozu gruzu oferujemy również usługę wynajmu specjalistycznego kontenera. Profesjonalne pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czczemu odpady w nich składowane mogą mieć zróżnicowany charakter, bowiem kontener przystosowany jest do śmieci ciężkich i problematycznych. W ramach usługi dostarczamy kontener w wybrane przez klienta miejsce, a następnie po jego wypełnieniu realizujemy transport w odpowiednie miejsce. Jeżeli zachodzi potrzeba podstawienia dodatkowego pojemnika, nasi pracownicy ekspresowo go umieszczą. 

W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji, oferujemy kontenery o różnej pojemności – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3 lub 36 m3. W przypadku problemu z podjęciem decyzji co do wyboru odpowiedniego gabarytu, nasi pracownicy służą pomocą i radą, bowiem zbyt duża pojemność wiąże się z dodatkowymi kosztami wynajmu, natomiast zbyt mała z częstym opróżnianiem. 

Wywóz gruzu – kontakt 

Wywóz gruzu Warszawa to wielowymiarowa współpraca opierająca się na indywidualnie dopasowanej ofercie do klienta. Znając potrzeby oraz oczekiwania, dostosowujemy warunki i proponujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania