Firma PROEKO realizuje kontenerowy wywóz śmieci każdego rodzaju. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi. Kompleksowo realizujemy każde zlecenie, starannie i rzetelnie świadcząc usługi.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci Kielce

Wynajem kontenerów

Specjalistyczny pojemnik podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce. W momencie wypełnienia go odpadem nasi pracownicy zjawiają się na miejscu i wywożą jego zawartość w miejsce składowania bądź utylizacji. Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniej wielkości pojemnika do przeznaczenia. Pomyłka na tym etapie skutkować może generowaniem dużych kosztów (w przypadku wyboru zbyt dużej pojemności) lub częstego opróżniania (w sytuacji zbyt małego gabarytu).

Dysponujemy zapleczem technicznym o pojemności:

  • kontenery – 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3, 18 m3,
  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Kontenerowy wywóz śmieci odbywa się przy udziale profesjonalnej floty samochodowej. Przystosowana jest ona do przewozu każdego rodzaju śmieci. Solidna konstrukcja całkowicie niweluje ryzyko wycieku niebezpiecznych substancji bądź wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Ładunek zabezpieczony jest również przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków pogodowych.

Kontenerowy wywóz śmieci Kielce – odbiór odpadów o zróżnicowanym charakterze

Zespół wyszkolonych pracowników dba natomiast, aby zlecenie zrealizowane było w pełni bezpiecznie. Gwarantujemy fachowe wykonanie usługi. Zawsze terminowo zjawiamy się w umówionym miejscu, w ekspresowym tempie umieszczamy odpady na samochodzie, a następnie transportujemy je w miejsce docelowe. Usługi świadczymy w pełni bezpiecznie, posiadamy bowiem wymagane pozwolenia oraz uprawnienia. Kontenerowy wywóz śmieci odbywa się zatem zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Dodatkowo nasi pracownicy pozostawiają po sobie należyty porządek.

Jednym z celów PROEKO jest szerzenie świadomości odnośnie kwestii związanych z ochroną środowiska. Oferujemy zatem wsparcie i doradztwo w ramach outsourcingu środowiskowego. Pomagamy przedsiębiorstwom przystosować się do obowiązujących przepisów prawnych, tak aby wszelkie działania wykonane były w trosce o naszą planetę.

Współpraca z PROEKO to możliwość kompleksowej obsługi z zakresu gospodarki odpadami. Realizujemy wywóz każdego rodzaju śmieci – komunalnych, opakowaniowych, przemysłowych, niebezpiecznych, pobudowlanych, starych mebli i niepotrzebnego wyposażenia.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania