Prace budowlane bądź remontowe generują duże ilości problematycznych odpadów. Śmieci tego typu nie powinny być umieszczane w tradycyjnych kontenerach na odpady komunalne – głównie ze względu na możliwość ponownego wykorzystania w formie budulca. PROEKO realizuje odbiór, a następnie wywóz odpadów pobudowlanych.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Opole

Wysokiej jakości zaplecze techniczne

Świadczymy usługi zarówno w odniesieniu do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw bądź instytucji publicznych. Budowa nieruchomości, dużych obiektów, mostów czy dróg wiąże się z produkcją gruzu. Generowany jest on również podczas wykonywania prac remontowych. Odpady te należy przetransportować we właściwe miejsce, najlepiej przy udziale profesjonalnej firmy. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, przystosowaną do przewożenia ciężkich i większych gabarytowo ładunków. Solidna konstrukcja samochodu zabezpiecza zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych – np. niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo niweluje ryzyko wycieku niebezpiecznych substancji lub wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Wyszkolony zespół pracowników dba o dokładne zabezpieczenie ładunku, tak aby nie przemieszczał się on w trakcie transportu. Każde zlecenie realizujemy z niezwykłą starannością i pełnym profesjonalizmem, zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek.

Wynajem kontenerów Opole

Wszelkie czynności wykonujemy ze szczególnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Szerzymy świadomość odnośnie troski o naszą planetę, zachęcając do prawidłowej segregacji odpadów. Odbieramy nie tylko odpady pobudowlane, ale również komunalne, opakowaniowe, przemysłowe, niebezpieczne czy stare meble.

Odpady pobudowlane Opole – wynajem kontenerów

Dodatkowo oferujemy również możliwość wynajmu specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dlatego też przystosowany jest do przechowywania każdego rodzaju śmieci – w tym gruzu. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go opadem w ekspresowym tempie wywozimy zawartość. Konieczne jest wybranie optymalnej wielkości pojemnika, bowiem zbyt duży gabaryt wiązał się będzie z generowaniem dużych kosztów, natomiast mała pojemność powodować będzie częste opróżnianie. W sytuacji, gdy istnieje trudność co do wyboru wielkości kontenera, nasi pracownicy służą wsparciem i pomocą.

Dysponujemy pojemnościami:

  • pojemniki – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenery – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania