Odpady pobudowlane to stały element przeprowadzanych prac budowlanych oraz remontowych. Ich ilość, wielkość oraz tworzywo sprawiają, iż nie jest łatwo się nimi zająć w odpowiedni sposób samemu.

Zobacz więcej informacji

Odbiór odpadów Kraków

Firma PROEKO oferuje możliwość bezpiecznego odbioru gruzu, jego transport oraz prawidłową utylizację. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, jak i również osobami prywatnymi, które decydują się na przeprowadzenie remontu.  

Oprócz odbioru gruzu realizujemy również usługi z zakresu szeroko pojętej gospodarki odpadami – wywóz odpadów komunalnych, opakowaniowych, niebezpiecznych, przemysłowych czy elektroodpadów. 

Wynajem kontenerów

Budowa lub remont ściśle powiązane są z produkcją ogromnych ilości odpadów, niejednokrotnie wielkogabarytowych i ciężkich. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, oferujemy wynajem specjalistycznych kontenerów, przeznaczonych do składowania odpadów pobudowlanych. Służymy pomocą w wyborze optymalnej wielkości kontenera, który w momencie napełnienia odebrany zostanie przez naszych pracowników. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili podstawiony może zostać nowy pojemnik. W zależności od preferencji klienta, kontenery mogą występować w formie zamkniętej lub otwartej. Ponadto oferujemy również specjalistyczne worki na gruz. 

PROEKO dysponuje następującymi wielkościami:

  • pojemniki – 120l, 240l, 770l, 1100l,
  • kontenery – 7m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Czym są odpady pobudowlane?

Odpady pobudowlane Kraków przyjmować mogą różną formę, najczęściej jednak występują w postaci gruzu betonowego, ceglanego oraz ceramicznego. Każde z powyższych tworzyw może być ponownie wykorzystane jako kruszywo budowalne. Nasze usługi obejmują również wywóz ziemi, która bardzo często stanowi istotny element prac w budownictwie. 

Firma PROEKO indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Nie działamy na zasadzie z góry ustalonego schematu, zatem zawsze dostosowujemy się do potrzeb oraz preferencji. Zespół wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczna flota samochodowa to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania