Firma PROEKO RECYKLING realizuje zlecenia z zakresu odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów wszelkiego typu. Zajmujemy się przewozem odpadów komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, poremontowych, niebezpiecznych, przemysłowych oraz elektroodpadów.

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Warszawa

Wszystkie czynności wykonujemy w oparciu o wymagane uprawnienia oraz pozwolenia, dlatego też usługa wykonywana jest w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a każdy transport jest udokumentowany oraz oznakowany.

Bezpieczny transport

Dysponujemy specjalistyczną i nowoczesną flotą samochodową – pojazdami skrzyniowymi, hakowcami oraz walking floor. W zależności od rodzaju zlecenia, dobieramy odpowiednio przystosowany samochód, który bez problemu poradzi sobie z ciężkością ładunku, rodzajem transportowanych odpadów, sposobem załadunku czy rozładunku.

Na każdym etapie realizacji, działania wykonujemy zachowując wszelkie względy bezpieczeństwa. Dbamy o nieprzewracanie oraz nieprzemieszczanie się ładunku, odpowiednio zabezpieczając transportowane odpady. Maksymalnie niwelujemy możliwość wydzielania się nieprzyjemnych zapachów, pylenia czy wycieku. Wytrzymała konstrukcja pojazdu odporna jest na wszelkie warunki atmosferyczne. 

Transport odpadów Warszawa – różne rodzaje śmieci 

Oferujemy szybkie oraz terminowe wykonanie usługi. Zjawiamy się w umówionym miejscu i bezpiecznie ładujemy odpady na samochód. Następnie transportujemy je na teren składowania lub utylizacji. Wykwalifikowany oraz doświadczony zespół działa w pełni profesjonalnie, zawsze pozostawiając po sobie porządek. Ponadto służymy radą oraz wsparciem w zakresie odpowiedniego gospodarowania odpadami. 

Żadna wielkość oraz rodzaj odpadów nie stanowią dla nas problemu. Posiadamy zezwolenia na przewóz odpadów przemysłowych i niebezpiecznych. Ze względu na ich dużą szkodliwość, zarówno dla środowiska, jak i zdrowia człowieka, transport musi być przeprowadzony niezwykle bezpiecznie. Również w przypadku śmieci pobudowlanych oraz poremontowych, dbamy o dokładne przeprowadzenie każdej czynności. W przypadku przewozu kilku rodzajów odpadów w jednym samochodzie, nie dopuszczamy do możliwości ich zmieszania się.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania