PROEKO oferuje wynajem specjalistycznych kontenerów, prasokontenerów, pojemników, wykonanych z solidnych materiałów. Przystosowane są one do gromadzenia każdego rodzaju zwartości. Możliwość wyboru gabarytu spośród dostępnych opcji, pozwala znaleźć optymalny rozmiar.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Lublin

Uniwersalne kontenery i pojemniki

Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami bądź instytucjami publicznymi. Nasze kontenery cechują się niezwykłą wytrzymałością, dlatego też przeznaczone są do składowania odpadów komunalnych czy pobudowlanych – np. gruzu betonowego, ceglanego, ceramicznego, azbestu czy papy. Mogą być również wykorzystywane do gromadzenia odpadów zielonych, starych mebli lub zbędnego wyposażenia. W zasadzie możliwości naszych kontenerów są nieograniczone, dlatego też sprawdzą się one w przypadku każdego rodzaju odpadu.

Usługa dzierżawy opiera się na podstawieniu pojemnika w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżnieniu i wywiezieniu zawartości w miejsce składowania bądź utylizacji. Nasi pracownicy zawsze zjawiają się terminowo, przeprowadzając całość realizacji bezpiecznie i starannie – pozostawiając po sobie należyty porządek. Jeżeli wybór określonej wielkości kontenera jest zbyt trudny, polecamy skontaktować się z naszymi pracownikami. Wiedza i doświadczenie pozwolą nam dobrać optymalną pojemność. W przypadku zdecydowania się na zbyt mały gabaryt, konieczne będzie częste wywożenie jego zawartości. Natomiast w sytuacji zbyt dużej wielkości, generowane będą zbędne koszty.

Dysponujemy zapleczem technicznym, w formie zamkniętej lub otwartej:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wynajem kontenerów Lublin – profesjonalna flota samochodowa

Jednym z celów PROEKO jest szerzenie świadomości odnośnie kwestii związanych z ochroną środowiska. Wszelkie realizacje przeprowadzamy w trosce o naszą planetę, dbając o bezpieczny transport śmieci. Nasi przeszkolenie pracownicy dokładnie zabezpieczają przewożony ładunek, dzięki czemu nie jest możliwy wyciek niebezpiecznych substancji bądź wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową, która doskonale chroni zawartość pojazdu – np. przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo posiadamy wymagane pozwolenia i uprawnienia, zlecenie realizowane jest zatem zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania