Odpowiednie zaplecze techniczne to nie tylko specjalistyczne pojemniki, ale również profesjonalna flota samochodowa. Dysponujemy pojazdami doskonale przystosowanymi do przewozu każdego typu ładunku – niezależnie od jego wielkości oraz ilości. Wytrzymała konstrukcja umożliwia zabezpieczenie odpadów, dzięki czemu zniwelowana jest możliwość wydzielania się nieprzyjemnych zapachów, wyciek płynów czy przemieszczanie się odpadów wewnątrz samochodu.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Poznań

Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi nie tylko z zakresu odbioru oraz transportu wszelkiego typu odpadów, ale umożliwia również wynajęcie specjalistycznych kontenerów na odpady. Współpraca opiera się na dostarczeniu pojemnika w wybrane miejsce, a w momencie jego wypełnienia, przetransportowaniu zawartości w miejsce składowania lub utylizacji.

Różna pojemność kontenerów

Rodzaj oraz wielkość kontenera zależą od charakteru i ilości odpadów. Dysponujemy pojemnikami o pojemności 6 m3, 7 m3, 8 m3, 11 m3, 12 m3 oraz 18 m3, które wykorzystywane mogą być do składowania gruzu (odpadów betonowych, ceglanych, ceramicznych), śmieci, azbestu, papy oraz wielu innych odpadów. Jeżeli klient nie jest pewny, jaki rodzaj kontenera wybrać, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Doświadczenie naszych pracowników sprawia, iż doskonale wiemy, jaki gabaryt kontenera dobrać do określonych potrzeb.

Wynajem kontenerów Poznań

Kontenery oraz specjalistyczne pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są w pełni odporne i wytrzymałe na każdy typ odpadów. Bardzo często wykorzystuje się je podczas budowy oraz przeprowadzania prac remontowych, gdyż wówczas wytwarzane są znaczne ilości gruzu oraz innych odpadów pobudowlanych. Gruz ze względu na ciężkość oraz brak możliwości mieszania z odpadami komunalnymi, powinien być odpowiednio składowany. Wiąże się to m.in. z faktem, iż gruz ponownie wykorzystać możemy w formie budulca.

Wywóz kontenerów Poznań  – Współpraca:

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, instytucje publiczne oraz firmy, niezależnie od branży, w jakiej działają.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania