PROEKO RECYKLING to kompleksowa obsługa osób prywatnych, instytucji publicznych oraz firm w zakresie gospodarki odpadami. Świadczymy usługi związane z odbiorem i wywozem wszelkiego typu śmieci – komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, remontowych, niebezpiecznych, przemysłowych oraz elektroodpadów.

Zobacz więcej informacji

Wywóz śmieci Częstochowa

Nie ma dla nas znaczenia wielkość oraz charakter transportowanego ładunku, bowiem dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, doskonale przystosowaną do przewozu ciężkich oraz problematycznych śmieci.

Bezpieczny transport odpadów

Terminowo wykonujemy wszystkie zlecenia, a zespół wyszkolonych pracowników dba o zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa. Odpowiednio zabezpieczamy przewożony ładunek, dzięki czemu możliwość zmieszania się odpadów w trakcie transportu jest zniwelowana. Śmieci nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów oraz nie jest możliwy wyciek żadnych substancji. Nasi pracownicy zawsze zostawiają po sobie należyty porządek. Posiadamy wymagane uprawienia, zatem całość prac przebiega w pełni legalnie.

Wywóz śmieci Częstochowa – wynajem kontenerów

W ramach usługi wywozu śmieci oferujemy również wynajem specjalistycznych kontenerów na odpady. Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które odporne jest nawet na problematyczne śmieci. Usługa obejmuje terminowe dostarczenie kontenera w wybrane przez klienta miejsce, następnie jego opróżnienie oraz przetransportowanie w miejsce składowania lub utylizacji. W przypadku konieczności podstawienia nowego pojemnika, nasi pracownicy w ekspresowym tempie zrealizują usługę. Dysponujemy następującymi pojemnościami:

  • pojemniki: 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l
  • kontenery: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Jeżeli klient nie jest pewny, jaki gabaryt wybrać, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służą oni radą oraz wsparciem przy wyborze odpowiedniej pojemności, bowiem w przypadku wyboru zbyt małej wielkości, pojemnik znacznie częściej będzie opróżniany. Natomiast zbyt duża wielkość generować będzie większe koszty dzierżawy.

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem oraz omówienia warunków współpracy! 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania