Wszystkie działania opieramy na odpowiednich przepisach prawnych, gdyż posiadamy wymagane uprawnienia oraz pozwolenia. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową – pojazdami skrzyniowymi, hakowcami, walking floor – doskonale przystosowaną do przewozu każdego typu ładunku. Samochód dobieramy w zależności od rodzaju odpadów, ich ciężkości, sposobu załadunku oraz rozładunku. Pojazdy posiadają mocną i wytrzymałą konstrukcję, która odporna jest na warunki terenowe oraz atmosferyczne. 

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Radom

Firma PROEKO RECYKLING to szeroki zakres usług związanych z realizacją odbioru odpadów oraz ich transportem w miejsce utylizacji. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi i firmami z różnych branż. Wywozimy odpady komunalne, opakowaniowe, pobudowlane, poremontowe, niebezpieczne, przemysłowe oraz elektroodpady. 

Specjalistyczne pojazdy i wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy dbają o prawidłowe zabezpieczenie przewożonego ładunku, dzięki czemu nie przemieszcza się on podczas przewozu oraz nie miesza z innym typem śmieci. Uniemożliwione jest również wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów i wyciek substancji. Szczególnie niebezpieczny może być przewóz odpadów bezpośrednio zagrażających zdrowiu człowieka – w tym toksycznych oraz szkodliwych materiałów i substancji. Podobnie w przypadku śmieci budowlanych – zwłaszcza gruzu – gdyż ciężkość oraz charakter tworzywa bywają problematyczne. Zlecenie realizowane jest jednak przez wyszkoloną oraz wykwalifikowaną kadrę, dlatego też klient otrzymuje gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Ponadto nasi pracownicy zawsze pozostawiają po sobie nienaganny porządek.

Transport odpadów Radom – wynajem kontenerów

W ramach transportu odpadów oferujemy również możliwość wynajmu specjalistycznych kontenerów na odpady. Dysponujemy pojemnikami o różnej pojemności, bez problemu zatem dobierzemy optymalny gabaryt do potrzeb oraz preferencji klienta. W momencie wypełnienia pojemnika odpadami, firma PROEKO ekspresowo opróżni kontener oraz wywiezie jego zawartość w miejsce składowania lub utylizacji.

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem oraz nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania