Prace remontowe bądź budowlane wiążą się z generowaniem ogromnych ilości odpadów. Gruz jest natomiast szczególnie problematyczny, ponieważ nie należy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na śmieci komunalne.

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Kielce

PROEKO realizuje zlecenia z zakresu odbioru i wywozu odpadów budowlanych – zarówno od osób prywatnych, jak i firm bądź instytucji publicznych.

Wynajem kontenerów Kielce

Oprócz wywozu odpadów po budowlanych, świadczymy również usługę wynajmu specjalistycznych kontenerów. Pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dlatego też przystosowany jest do gromadzenia każdej zawartości. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, po wypełnieniu go odpadem nasi pracownicy opróżniają zawartość, a następnie przewożą ją w odpowiednie miejsce. Istotne jest dobranie właściwego rozmiary pojemnika, tak aby gabaryt ten był optymalny. W przypadku wyboru zbyt dużej pojemności generowane będą wysokie koszty, natomiast zbyt mały rozmiar wiązał się będzie z częstym opróżnianiem. Jeżeli mamy trudności z doborem odpowiedniego kontenera, warto jest zwrócić się o pomoc bezpośrednio do naszych pracowników. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość zdecydowania się na pojemniki otwarte bądź zamknięte.

Dysponujemy:

  • kontenerami: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3,
  • pojemnikami: 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Wywóz odpadów budowalnych Kielce – profesjonalizm i rzetelność

Branża budowlana i remontowa to szeroka kategoria przedsiębiorstw, zajmujących się budową nieruchomości, obiektów, dróg czy remontem budynków. Prace tego typu wiążą się z wytwarzaniem śmieci różnego rodzaju – odpadów pobudowlanych, gruzu lub ziemi. Oferujemy odbiór, a następnie przewóz odpadów w miejsce utylizacji bądź składowania. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania, śmieci pobudowlane powinny być otoczone szczególną troską. Już na etapie prac budowlanych i remontowych, konieczne jest umieszczanie odpadów w przeznaczonych do tego celu kontenerach.

Nasze zaplecze techniczne opiera się również na wytrzymałej flocie samochodowej. Pojazdy o mocnej konstrukcji gwarantują bezpieczny przewóz odpadów budowlanych. Na uwagę zasługuje również pełen profesjonalizm, bowiem nasi pracownicy zawsze pozostawiają po sobie należyty porządek.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania