Odebrane przez nas odpady przeznaczamy do utylizacji lub odzyskania (recyklingu) to oznacza, że macie Państwo gwarancje, że odpady trafią w odpowiednie miejsce zgodnie z zasadami ochrony środowiska. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Wrocław 

Oferujemy wywóz wszelkiego rodzaju gruzu remontowego i budowlanego na terenie Wrocławia. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, lecz także do osób prywatnych, które przeprowadzają remont w swoich domach lub mieszkaniach. Dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów, które możemy wynająć klientom. 

Wywóz odpadów budowlanych Wrocław – jak wygląda współpraca z nami?

W trakcie pierwszego kontaktu z nami, wyznaczamy dokładnie jakie klient ma potrzeby. Następnie dobieramy odpowiednią ofertę oraz czas i miejsce realizacji. W przypadku wywiezienia gruzu oferujemy możliwość wynajęcia kontenera na czas zbierania odpadów lub odebrania gruzu od klienta bezpośrednio z placu budowy/remontu. 

PROEKO RECYKLING – pozostałe usługi na terenie Wrocławia

Oprócz wywozu gruzu na terenie Wrocławia oraz najbliższych okolic oferujemy:

  • Odbiór odpadów komunalnych
  • Odbiór odpadów opakowaniowych
  • Odbiór odpadów niebezpiecznych
  • Odbiór odpadów przemysłowych
  • Odbiór elektrośmieci 

Dodatkowo prowadzimy skupy surowców, które następnie przetwarzamy zgodnie z zasadami recyklingu i ochrony środowiska. Skupujemy surowce takie jak: złom, metale kolorowe, nakrętki, butelki, butelki po piwie, puszki, szkło pozostałe, aluminium, miedź oraz inne surowce. Po więcej informacji zapraszamy do sekcji skup surowców, gdzie znajdą Państwo dokładną listę skupów. W ramach tej usługi oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. 

Ponadto jako firma z EKO w nazwie, bierzemy udział w szerzeniu myśli ekologiczne poprzez prowadzenie outsourcingu środowiskowego w firmach klientów. W ramach tej usługi oferujemy:

  • Pomoc w organizowaniu i kontroli ekologicznej gospodarki odpadami.
  • Wsparcie w spełnianiu norm nałożony poprzez organy administracji publicznej.
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych w firmach klientów.
Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania