W PROEKO oferujemy kontenerowy wywóz śmieci dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Dostarczamy kontenery w umówionym wcześniej terminie, w wyznaczone przez klienta miejsce. Zapewniamy kontener dostosowany do konkretnego przeznaczenia, potrzeb i Państwa indywidualnych preferencji.

Zobacz więcej informacji

Kontenerowy wywóz śmieci

W swojej ofercie posiadamy kontenery zakryte oraz odkryte o różnych pojemnościach. Istnieje możliwość wyboru kontenera o pojemności:

  • 6 m3,
  • 7 m3,
  • 8 m3,
  • 11 m3,
  • 12 m3,
  • 18 m3.

 

Najważniejszy jest wybór odpowiedniego kontenera. Zamówienie za dużego kontenera będzie wiązało się ze zwiększeniem kosztów dzierżawy. Za to za mały kontener może skutkować zwiększeniem częstotliwości wywozu. 

Kontenery można u nas zamówić telefonicznie lub drogą elektroniczną. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do osobistego kontaktu z PROEKO, w celu ustalenia, który kontener będzie dla Państwa najodpowiedniejszy.

Wynajmij kontener na śmieci w PROEKO Recycling

Po otrzymaniu informacji o konieczności jak najszybszego wywozu śmieci, PROEKO sprawnie się tym zajmie. Odbiór i wywóz śmieci zostanie zrealizowany w ekspresowym tempie, a stary kontener natychmiast zostanie zastąpiony nowym. 

Szeroki wybór spośród naszych samochodów zapewnia sprawny i szybki transport, efektywnie realizując powierzone przez Państwa zadanie. Profesjonalnie zabezpieczymy odpady, bezpiecznie i legalnie wywożąc je w odpowiednie miejsce. To również Państwo mogą zadecydować, gdzie mamy wywieźć kontener.

 

Oprócz świetnie przeszkolonego zespołu pracowników, posiadamy odpowiednio przystosowane zaplecze techniczne w postaci specjalistycznych podnośników i floty pojazdów.

Kontenerowy wywóz śmieci to nie jedyna działalność naszej firmy. Poza nim oferujemy także wywóz odpadów komunalnych, po budowlanych, remontowych, niebezpiecznych, przemysłowych, elektroodpadów oraz opakowań. Ponadto zajmujemy się również skupem i recyklingiem surowców oraz outsourcingiem środowiskowym. 

Kontenerowy wywóz śmieci – Współpraca:

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem kontenera w PROEKO, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, email lub kontakt telefoniczny. Z chęcią przedstawimy nasz cennik na wynajem i wywóz kontenerów na śmieci oraz na wszelkie inne usługi, które możemy Państwu zaoferować.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania