PROEKO realizuje transport odpadów w miejsce składowania bądź utylizacji. Każde zlecenie wykonujemy w pełni profesjonalnie i rzetelnie, świadcząc usługi w całym kraju. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami.

Zobacz więcej informacji

Transport odpadów Kielce

Odbieramy każdy rodzaj śmieci – komunalne, opakowaniowe, przemysłowe, niebezpieczne, pobudowlane, elektrośmieci, stare meble lub zbędne wyposażenie.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Transport odpadów możliwy jest przy udziale specjalistycznej floty samochodowej. Zaplecze techniczne, oparte na wysokiej jakości tworzywach, pozwala nam przewieźć każdy rodzaj ładunku. Nie ma zatem dla nas znaczenia gabaryt transportowanych śmieci czy ich ciężkość. Solidna konstrukcja pojazdu w pełni zabezpiecza zawartość przed ewentualnymi czynnikami zewnętrznymi – np. niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym. Całkowicie zniwelowana jest również możliwość wycieku niebezpiecznych substancji czy wydzielania się nieprzyjemnych zapachów. Posiadamy samochody skrzyniowe, hakowce i pojazdy typu walking floor. Jesteśmy zatem w stanie dobrać optymalny samochód do rodzaju charakteru zlecenia – ciężkości ładunku, sposobu załadunku czy rozładunku.

Dysponujemy oczywiście wymaganymi pozwoleniami oraz uprawnieniami, dlatego też każde zlecenie wykonywane jest zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasi wyszkoleni pracownicy dbają również o odpowiednie zabezpieczenie transportowanej zawartości. W przypadku przewożenia kilku rodzajów odpadów, konieczne jest ich właściwe zabezpieczenie wewnątrz – nie powinny się one przemieszczać bądź przewracać. Nasz profesjonalizm i rzetelność opierają się również na pozostawieniu po sobie należytego porządku. Usługi świadczymy terminowo, indywidualnie podchodząc do każdego zlecenia.

Transport odpadów Kielce – wynajem kontenerów

Niezwykle istotne są dla nas kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego. Szerzymy świadomość odnośnie dbania o naszą planetę – zachęcając m.in. do właściwej segregacji odpadów. Jedynie wówczas możliwe jest prawidłowe przeprowadzenie procesu recyklingu.

W nasze usługi wpisuje się nie tylko transport odpadów, ale również możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dlatego też przystosowany jest do przechowywania problematycznych śmieci. Kontener podstawiamy w wybrane miejsce, po wypełnieniu go odpadem opróżniamy jego zawartość, a następnie transportujemy w odpowiednie miejsce. W razie problemów z wyborem optymalnego gabarytu kontenera oferujemy pomoc i wsparcie naszych pracowników.

Poszukujesz usługi związanej z transportem odpadów ? Skontaktuj się z nami firma PRO EKO w krótkim czasie przedstawi propozycje współpracy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania