Współpraca z PROEKO opiera się nie tylko na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych, opakowaniowych, pobudowlanych, przemysłowych czy niebezpiecznych. Oferujemy również wynajem kontenerów na każdy rodzaj śmieci.

Zobacz więcej informacji

Wynajem kontenerów Białystok

Solidne i wytrzymałe kontenery

Oferta PROEKO opiera się na kontenerach, prasokontenerach oraz pojemnikach, przystosowanych do przechowywania problematycznej zawartości. Nasze zaplecze techniczne wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z każdym odpadem. Pojemnik podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce, a w momencie jego wypełnienia nasi pracownicy terminowo wywożą zawartość w miejsce składowania bądź utylizacji. Istotne znaczenie ma dobór właściwego rozmiaru kontenera. Wybór zbyt małej pojemności wiązać się będzie z częstym opróżnianiem, natomiast zbyt duży gabaryt z generowaniem zbędnych kosztów. Jeżeli nie jesteśmy pewni, na jaką pojemność się zdecydować, polecamy skontaktować się z naszymi pracownikami. Dobiorą oni optymalny kontener do zapotrzebowania. Dysponujemy pojemnikami w formie zamkniętej oraz otwartej o wielkości 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenerami 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Wynajem kontenerów Białystok – wywóz gruzu

Prace remontowe bądź budowlane generują ogromne ilości odpadów – np. gruz. Jest to szczególny rodzaj odpadu, ponieważ nie należy go umieszczać w tradycyjnych kontenerach na śmieci komunalne, bowiem istnieje możliwość ponownego ich wykorzystania w formie budulca. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. Obsługujemy place budowy budynków, mostów, dróg bądź innego typu obiektów. Nasze kontenery doskonale sprawdzą się w przypadku odpadów betonowych, ceglanych, ceramicznych, azbestu czy papy.

Niezwykle istotne znaczenie mają dla nas kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego. W trosce o naszą planetę szczerzymy świadomość odnośnie właściwej segregacji śmieci. Prawidłowa selekcja odpadów pozwala przeprowadzić proces recyklingu, który odgrywa ważną rolę w efektywnym gospodarowaniu odpadami. Ponadto prowadzimy również skup surowców (makulatura, miedź, złom, metale kolorowe, aluminium, szkło, plastik, nakrętki, folia) oferując atrakcyjne i konkurencyjne ceny – zarówno w hurcie, jak i detalu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania