Odpady budowlane zbierają się podczas remontów mieszkań, budów domów czy wykańczania wnętrz. Utylizacja oraz odpowiednie wyrzucanie ich to obowiązek prawny. Nie możemy gruzu czy innych odpadów budowlanych wyrzucić do zwykłych koszy na śmieci. 

Zobacz więcej informacji

Wywóz odpadów budowlanych Rzeszów

Konieczność wyrzucenia takich odpadów stoi nie tylko przed firmami remontowymi czy budowlanymi, ale także przed osobami prywatnymi, które przeprowadzają jakiekolwiek prace budowlane na terenie swoich domów czy mieszkań. 

Nasza oferta wywozu odpadów budowlanych kierowana jest zatem zarówno do firm, jak i gospodarstw domowych. W ramach tej usługi oferujemy odbiór, wywóz oraz utylizacje tego rodzaju śmieci, z jednoczesnym zapewnieniem klienta, że proces utylizacji zostanie przeprowadzony w warunkach zgodnych z ochroną środowiska. 

Odpady budowlane można odzyskiwać – można tworzyć z nich tak zwany gruz budowlany, który wykorzystywany jest do utwardzania dróg na budowach. Jednak częściej spotykamy się z utylizacją. Cały proces musi być wysoce bezpiecznych zarówno dla naszego pracownika, środowiska, jak i osób postronnych. Jako firma, której celem jest promowanie idei ekologii – gwarantujemy, że przekazane nam odpady nie zatrują środowiska naturalnego. 

PROEKO RECYKLING – pozostałe usługi

Oprócz wywozu odpadów budowlanych oferujemy także: odbiór odpadów komunalnych, odbiór odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, odbiór odpadów opakowaniowych oraz odbiór elektrośmieci. Dodatkowo obok zajmowania się odpadami oferujemy także skup surowców takich jak: szkło, plastik, papier, butelki po piwie, miedź, aluminium, metale kolorowe i wiele więcej. W naszych skupach gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. 

Dodatkowo jako firma z EKO w nazwie oferujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie w ramach outsourcingu oraz doradztwa środowiskowego, które opiewa na wparcie wszelkich procesów ekologicznej gospodarki odpadami oraz szkolenia wewnętrzne dla pracowników. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania