Prace remontowe i budowlane generują duże ilości odpadów. Są to śmieci zróżnicowane, jednak najczęściej jest to gruz. Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania w formie budulca, nie należy umieszczać gruzu w pojemnikach na śmieci komunalne. PROEKO odbiera, a następnie wywozi w miejsce utylizacji odpady pobudowlane.

Zobacz więcej informacji

Odpady pobudowlane Olsztyn

Solidna flota samochodowa

Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi, firmami budowlanymi, remontowymi oraz przedsiębiorstwami z innych branż. Proponujemy indywidualne i elastyczne warunki współpracy. Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową, przystosowaną do przewozu problematycznych ładunków. Mocna konstrukcja pojazdu doskonale zabezpiecza odpady, nie są one zatem narażone na działanie czynników zewnętrznych – np. silnych promieni słonecznych, wiatru, deszczu bądź śniegu. Jesteśmy w stanie przetransportować każdą ilość odpadów pobudowlanych, niezależnie od gabarytu i ciężkości. Usługa wywozu doskonale sprawdzi się na placu budowy budynków, obiektów, mostów czy dróg. Oczywiście dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami oraz uprawnieniami, dlatego też usługa realizowana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami. Każde zlecenie jest również odpowiednio udokumentowane, a samochody oznaczone. Wykwalifikowani pracownicy bezpiecznie ładują odpady pobudowlane na pojazd, zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek. Całość realizacji przebiega sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Odpady pobudowlane Olsztyn – wynajem kontenerów

Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia specjalistycznego kontenera. Budowa pojemnika oparta jest na materiałach wysokiej jakości, sprawdzi się on zatem doskonale podczas przechowywania każdego rodzaju śmieci. Usługa obejmuje terminowe podstawienie kontenera w wybrane miejsce, a następnie opróżnienie po wypełnieniu odpadem. Istotne jest dobranie właściwego rozmiaru pojemnika do potrzeb. Jeżeli zdecydujemy się na zbyt mały gabaryt, częstotliwość opróżniania będzie wysoka, natomiast zbyt duża wielkość wiązać się będzie z generowaniem zbędnych kosztów. W sytuacji, gdy nie wiemy, jaką pojemność wybrać, polecamy zwrócić się o pomoc do naszych pracowników. Doświadczenie umożliwia nam dobranie optymalnego gabarytu. Dysponujemy pojemnikami 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l oraz kontenerami 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3 – w formie zamkniętej oraz otwartej

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania