• Witamy w PROEKO RECYKLING - Wywóz śmieci Kraków
  • Poniedziałek - Piątek

    9:00 - 17:00
  • Telefon

    +48 735 752 272
    +48 794 007 819

Odpady komunalne Kraków

Odpady komunalne są efektem działalności człowieka. Mogą mieć charakter płynny lub stały. Odpady te można też podzielić na substancje organiczne biodegradowalne oraz mineralne. Część odpadów tego rodzaju można wykorzystać jako surowce wtórne. Śmieci komunalne stanowią spory problem w gospodarce odpadami ze względu na ich ilość, a także fakt, iż ze względu na zróżnicowany charakter wymagają one segregacji i współpracy osób fizycznych z pozostałymi podmiotami w łańcuchu zarządzania i gospodarowania odpadami.

 

Firma PROEKO nawiąże współpracę i podejmie się realizacji zadań związanych z odbiorem, transportem i przetwarzaniem tego rodzaju śmieci. Przeprowadzimy odbiór odpadów komunalnych i wywóz nieczystości oraz śmieci do miejsca ich utylizacji i składowania. Oferujemy także odbiór odpadów komunalnych od firm, gwarantując partnerską współpracę i profesjonalną, kompleksową obsługę. Nasza firma dysponuje odpowiednią flotą samochodową, która pozwala na odbiór odpadów komunalnych w sprawny i terminowy sposób. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie.

 

Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym:

  • pojemnikami: 120l, 240l, 770l, 1100l
  • kontenerami: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3

 

Wywóz śmieci wielkogabarytowych

PROEKO organizuje wywóz śmieci wielkogabarytowych. Odpady wielkogabarytowe to między innymi szafy, stoły, krzesła, komody, fotele, materace, wersalki, dywany, umywalki, kabiny prysznicowe, okna, zlewy, lustra, wózki dziecięce. Nasza firma przeprowadzi wywóz odpadów wielkogabarytowych, w tym wywóz mebli, sprawnie realizując zlecenie dla każdego Klienta. Śmieci wielkogabarytowe mogą być problematyczne nie tylko ze względu na rozmiary, ale i zróżnicowanie surowców i materiałów, z których są wykonane. Odpady wielkogabarytowe mogą mieć zatem różny wpływ na środowisko, zależnie od ich rodzaju. Z tego względu odbiór i wywóz śmieci wielkogabarytowych nie powinien być przeprowadzony samodzielnie. Specjalistyczne firmy takie jak PROEKO doskonale poradzą sobie z zagospodarowaniem tego rodzaju odpadów. Śmieci wielkogabarytowe są poddawane obróbce i analizie, a następnie są rozbierane i w miarę możliwości poddawane recyklingowi.

 

Jeśli interesuje Państwa zbiórka śmieci wielkogabarytowych lub wywóz mebli, zapraszamy do kontaktu. Nasza firma pomoże w realizacji tego zadania, w profesjonalny sposób przygotowując wywóz śmieci wielkogabarytowych, w tym wywóz mebli. Zajmiemy się tym fachowo, w sposób terminowy, gwarantując wysoką jakość usługi.

 

Odpady komunalne – Wywóz odpadów zielonych

PROEKO wspiera Klientów, których interesuje zbiórka liści i wywóz odpadów zielonych. Nasza firma zorganizuje całą operację, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i ustaleniami Klienta. PROEKO w profesjonalny sposób przeprowadzi wywóz odpadów zielonych każdego rodzaju. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.