Odpady komunalne to śmieci produkowane przez nas każdego dnia. Ze względu na ich ogromną ilość oraz możliwość negatywnego wpływu na środowisko, niezbędne jest odpowiednie się nimi zajęcie.

Zobacz więcej informacji

Odpady komunalne Kraków

Istnieje wiele rodzajów śmieci, które mogą przyjmować formę płynną lub stałą. Dzielimy je na substancje organiczne, biodegradowalne oraz mineralne. Niektóre z powyższych rodzajów mogą być surowcami wtórnymi.

Śmieci komunalne są szczególnie kłopotliwe, nie tylko ze względu na ich ilość, ale przede wszystkim dlatego, iż muszą być odpowiednio segregowane. Nie zawsze jest to zadanie łatwe, a w dużej mierze bardzo często nieprzestrzegane. 

Odbiór odpadów komunalnych

PROEKO to firma, której celem jest odbiór, transport i właściwa utylizacja śmieci, w połączeniu z ochroną środowiska. Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie gospodarki odpadami na każdym jej etapie. Współpracujemy z wieloma podmiotami, pomagając im w ekologiczny sposób pozbyć się uciążliwych odpadów.

Odbieramy odpady komunalne i przewozimy je w miejsce utylizacji, zachowując przy tym wszelkie względy bezpieczeństwa oraz wymagane normy prawne. Ponadto w swojej ofercie posiadamy możliwość nawiązania współpracy z firmami, dzięki czemu zajmujemy się kompleksową oraz profesjonalną ich obsługą.

Cały proces odbywa się za pośrednictwem wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy służą pomocą oraz radą z zakresu gospodarki odpadami. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą samochodową, która bez problemu poradzi sobie z każdą ilością śmieci.

Odpady komunalne Kraków – Wywóz odpadów zielonych

Odbiór odpadów komunalnych Kraków to również wsparcie w zakresie wywozu wszelkiego rodzaju odpadów zielonych – liści czy trawy. Są to śmieci kłopotliwe i bardzo często bagatelizowane. Służymy pomocą w zakresie ich odbioru oraz transportu, zarówno od firm zajmujących się przestrzenią publiczną, jak i również osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania