Odpady komunalne są efektem działalności człowieka. Mogą mieć charakter płynny lub stały. Odpady te można też podzielić na substancje organiczne biodegradowalne oraz mineralne. Część odpadów tego rodzaju można wykorzystać jako surowce wtórne. Śmieci komunalne stanowią spory problem w gospodarce odpadami ze względu na ich ilość, a także fakt, iż ze względu na zróżnicowany charakter wymagają one segregacji i współpracy osób fizycznych z pozostałymi podmiotami w łańcuchu zarządzania i gospodarowania odpadami.

Zobacz więcej informacji

Firma PROEKO nawiąże współpracę i podejmie się realizacji zadań związanych z odbiorem, transportem i przetwarzaniem tego rodzaju śmieci. Przeprowadzimy odbiór odpadów komunalnych i wywóz nieczystości oraz śmieci do miejsca ich utylizacji i składowania. Oferujemy także odbiór odpadów komunalnych od firm, gwarantując partnerską współpracę i profesjonalną, kompleksową obsługę. Nasza firma dysponuje odpowiednią flotą samochodową, która pozwala na odbiór odpadów komunalnych w sprawny i terminowy sposób. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie.

Ekologiczne gospodarowanie odpadami

Dbamy o realizowanie odbioru śmieci komunalnych w odniesieniu do kwestii związanych z ochroną środowiska. Każdy etap przeprowadzamy w zgodzie z środowiskiem naturalnym, gwarantując bezpieczny transport odpadów. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam pomóc wszelkim podmiotom w ekologicznym pozbyciu się odpadów komunalnych, które bywają bardzo szkodliwe dla flory oraz fauny.

Nasza flota samochodowa przystosowana jest do przewozu problematycznych ładunków. Ze względu na różnorodność śmieci komunalnych, bardzo ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie wewnątrz pojazdu. Solidna konstrukcja samochodu uniemożliwia wyciek substancji bądź wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Zabezpiecza również przewożone śmieci przed działaniem warunków atmosferycznych. Dysponujemy wymaganymi pozwolenia i uprawnieniami, dzięki którym wywóz realizowany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Odpady komunalne – wywóz odpadów zielonych

Usługa odbioru i wywozy śmieci komunalnych obejmuje również odpady zielone. Oferujemy wsparcie w zakresie utylizacji liści bądź trawy, które niejednokrotnie pomijane są w gospodarce odpadami. Nie należy ich jednak bagatelizować, dlatego też zapewniamy odbiór odpadów zielonych od firm zajmujących się przestrzenią publiczną, instytucji publicznych lub osób prywatnych.

Odpady komunalne – Wywóz odpadów zielonych

PROEKO wspiera Klientów, których interesuje zbiórka liści i wywóz odpadów zielonych. Nasza firma zorganizuje całą operację, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i ustaleniami Klienta. PROEKO w profesjonalny sposób przeprowadzi wywóz odpadów zielonych każdego rodzaju. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania