Każdego dnia na świecie generowane są ogromne ilości śmieci komunalnych. Niewłaściwe nimi zarządzanie doprowadzić może do poważnych konsekwencji zarówno w odniesieniu do środowiska naturalnego, jak i zdrowia człowieka. PROEKO odbiera odpady komunalne, a następnie transportuje je w miejsce składowania bądź utylizacji.

Zobacz więcej informacji

Odpady komunalne Lublin

Profesjonalne zaplecze techniczne i pracownicze

Właściwie funkcjonująca gospodarka odpadami wymaga współpracy na każdym etapie. Gospodarstwa domowe, firmy czy instytucje publiczne zobligowane są do właściwej segregacji śmieci. Jedynie prawidłowa selekcja umożliwia późniejsze przeprowadzenie procesu recyklingu. Oferujemy terminowy odbiór śmieci komunalnych przez wyszkolonych do tego celu pracowników. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, która pozwala nam w pełni bezpiecznie zrealizować każde zlecenie. Solidna konstrukcja pojazdu zabezpiecza ładunek, dzięki czemu nie jest on narażony na działanie czynników zewnętrznych – np. niesprzyjających warunków atmosferycznych. W przypadku przewożenia kilku rodzajów odpadów, właściwe ich zabezpieczenie uniemożliwia wymieszanie się. Całkowicie zniwelowane jest również ryzyko wydzielania się nieprzyjemnych zapachów bądź wycieku niebezpiecznych substancji. Firma PROEKO jest w stanie przetransportować każdy ładunek, niezależnie od ciężkości.

Nasi pracownicy rzetelnie i starannie wykonują powierzone zlecenie – zawsze pozostawiając po sobie należyty porządek. Bardzo ważne są dla nas kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego, dbamy zatem o szerzenie świadomości odnośnie troski o naszą planetę.

Odpady komunalne Lublin – kontenery i pojemniki

Oprócz wywozu śmieci komunalnych, oferujemy również możliwość wypożyczenia specjalistycznego kontenera. Pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu przystosowany jest do gromadzenia każdego rodzaju śmieci. Usługa obejmuje podstawienie kontenera w wybrane miejsce, a po wypełnieniu go odpadem opróżnienie, a następnie wywiezienie zawartości. Niezwykle istotne jest dobranie optymalnej wielkości pojemnika do potrzeb. Jeżeli zdecydujemy się na zbyt mały gabaryt, konieczne będzie częste opróżnianie. Zbyt duży natomiast wiązał się będzie z generowaniem zbędnych kosztów. W sytuacji trudności z podjęciem decyzji co do wielkości pojemnika, nasi pracownicy służą radą i wsparciem.

Dysponujemy:

  • pojemnikami – 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l,
  • kontenerami – 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania