Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że odpady, które odbieramy będą wykorzystane ponownie w procesie recyklingu lub zgodnie z ekologią i zasadami bezpieczeństwa zutylizowane. 

Zobacz więcej informacji

Odpady komunalne Rzeszów

Produkowane codziennie zarówno przez firmy, jak i gospodarstwa domowe – odpady komunalne. Wedle aktualnych przepisów środowiskowych należy je segregować, by sprawniej móc poddawać je recyklingowi. Wszystko z troską o środowisko naturalne naszej planety. Również w PROEKO RECYKLING dbamy o to, by chronić naszą planetę. Każda usługa oferowana przez nas jest zaplanowana i wykonywana w zgodzie z ekologiczną myślą. Odpady poddajemy selekcji, następnie recyklingowi lub utylizacji by maksymalnie zadbać o środowisko.

Dysponujemy pojemnikami, które pomieszczą każdą ilość takich odpadów: 

  • pojemniki: 120l, 240l, 770l, 1100l
  • kontenery: 7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3

Odpady komunalne Rzeszów i okolice 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Rzeszowa i okolic. Oferujemy w jej ramach szybką realizacje oraz profesjonalną obsługę. Po pierwszym kontakcie z naszą firmą pracownik doradza klientowi, jaką opcje z naszych usług najlepiej wybrać. Następnie uzgadnia warunki i nawet następnego dnia usługa jest wykonywana. 

Oprócz odbioru odpadów komunalnych oferujemy również:

  • odbiór odpadów opakowaniowych,
  • odbiór odpadów pobudowlanych i poremontowych,
  • odbiór odpadów niebezpiecznych, 
  • odbiór odpadów przemysłowych
  • odbiór elektrośmieci, 

Odpady komunalne Rzeszów – Wywóz odpadów zielonych

Dodatkowo oferujemy również wywóz mebli oraz gruzu remontowego. Prowadzimy także skup surowców, które następnie poddajemy recyklingowi. Skupujemy: złom, makulaturę, butelki, butelki po piwie, puszki, szkło, plastik, miedź, nakrętki, folię, aluminium oraz metale kolorowe. Ponadto w trosce o środowisko zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty outsourcing środowiskowy, czyli kompleksowe wsparcie firm naszych klientów w ekologicznej gospodarce odpadami. 

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania