Outsourcing środowiskowy oraz doradztwo środowiskowe zyskują coraz większą popularność. Wiele firm zobowiązanych jest do przestrzegania wszelkich regulacji oraz przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska. 

Zobacz więcej informacji

Outsourcing środowiskowy Warszawa

PROEKO RECYKLING oferuje pełną obsługę oraz fachowe wsparcie odnośnie obszarów, które bezpośrednio powiązane są z ochroną środowiska. Pomoc, jaką zapewniamy, bezpośrednio przedkłada się na sprawniejsze zarządzanie firmą oraz wszelkie procesy administracyjne, które wiążą się z ekologią.

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing środowiskowy?

Firmy, instytucje oraz zakłady pracy posiadają szereg obowiązków, które uregulowane są przepisami prawa. Są to bardzo zróżnicowane czynności, a ich celem jest przestrzeganie wszystkich regulacji środowiskowych. Nie zawsze działania te są łatwe do wykonania, gdyż tempo wprowadzania coraz to nowych przepisów jest zastraszająco szybkie. Bardzo często przedsiębiorcy nie są w stanie wyłapać pojawiających się nowych zmian. Decydując się na współpracę, klient na bieżąco informowany będzie o nowych aktualizacjach przepisów oraz regulacji prawnych w tematyce ochrony środowiska – zarówno krajowych, jak i unijnych.

Outsourcing środowiskowy Warszawa – co oferujemy?

PROEKO RECCYKLING oferuje swoim klientom wielowymiarową współpracę oraz kompleksową obsługę, w obręb której wchodzi m.in.:

  • sporządzanie audytów oraz raportów środowiskowych,
  • usługi konsultacyjne, pomoc oraz doradztwo,
  • obsługa prawna odnośnie ochrony środowiska np. reprezentowanie klienta w kontaktach z administracją publiczną, 
  • realizacja zarządzeń pokontrolnych Inspekcji Ochrony Środowiska,
  • sporządzanie prognoz, programów oraz strategii środowiskowych,
  • pomoc w lepszym gospodarowaniu oraz ewidencjonowaniu odpadów,
  • pomoc w wypełnianiu wniosków, sprawozdań, dokumentacji oraz dostosowywaniu firmy do obowiązujących regulacji prawnych,
  • pomoc w naliczaniu opłat za korzystanie ze środowiska,
  • ochrona środowiska w firmie w odniesieniu do prowadzonej działalności gospodarczej,
  • pomoc, monitoring regulacji oraz doradztwo w sprawach z zakresu ochrony środowiska.  

Outsourcing środowiskowy to usługa skierowana do przedsiębiorstw, które objęte są przepisami o ochronie środowiska i w ramach ich zobowiązane są do spełniania określonych norm, raportowania oraz wdrażania rozwiązań. W ramach tej usługi przeprowadzimy dokładną optymalizację działalności pod kątem ochrony środowiska. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania