Ekologiczne gospodarowanie odpadami to w dużej mierze recykling. Odzyskiwanie odpadów oraz ponowne ich wykorzystanie to zarówno oszczędność dla człowieka, jak i ochrona środowiska. Właśnie dlatego prowadzimy skup surowców w szerokim zakresie.

Zobacz więcej informacji

Skup surowców Kraków

Skupujemy bowiem: złom, makulaturę, puszki, plastik, miedź, nakrętki, folię, aluminium oraz metale kolorowe. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi gałęziami skupów w PROEKO RECYKLING. 

Skup złomu Kraków

Wszelkie stare metalowe elementy, które nie nadają się do użytku i są niepotrzebne mogą zostać wykorzystane ponownie dzięki recyklingowi. W skupie PROEKO oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz gwarancje przyjęcia każdej ilości takich odpadów. Przyjmujemy złom stalowy w każdej postaci na przykład: silniki, wirniki, rury, profile, stal, żeliwo, odważniki, druty, maszyny, blachy i wiele więcej. 

Skup metali kolorowych

Ten rodzaj skupu dotyczy między innymi cynku, cyny, miedzi, mosiądzu oraz innych metali nieżelaznych. Oferujemy skup każdej ilości i formy takich odpadów oraz konkurencyjne ceny, które na pewno Państwa zadowolą. 

Skup aluminium,

Skupujemy również złom aluminiowy tj.puszki oraz inne produkty wykonane z tego tworzywa. Niezależnie od rodzaju i ilości zapraszamy do kontaktu.

Skup makulatury

Papier wytwarzany jest z drewna, czyli z najcenniejszego surowca naturalnego. Może być wykorzystywany nawet do ośmiu razy, a potem staje się nawozem dla kolejnych drzew. Dzięki temu możemy w 100 procentach naturalnie tworzyć produkty i opakowania. Zapraszamy do naszej oferty skupu makulatury. Niezależnie od ilości i rodzaju papieru, jaki Państwo posiadacie. 

Skup makulatury

Makulatura jest jednym z surowców wtórnych, który mogą Państwo nam przekazać. PROEKO prowadzi skup makulatury, dbając o atrakcyjne ceny dla klientów. Nasz skup makulatury gromadzi m.in. gazety, książki, kartony. Cieszy nas każda makulatura, którą mogą Państwo do nas przynieść. Nasz skup makulatury przyjmie każdą jej ilość. Prowadzimy odbiór makulatury nie tylko na terenie małopolski. Odbieramy także ładunki pełnotirowe.

Skup plastiku oraz nakrętek

Prowadzimy również skup plastiku (wszelkich produktów z tego tworzywa) oraz nakrętek, dodatkowo skupujemy folie. 

Utylizacja styropiany

Prowadzimy profesjonalny recykling i utylizacje styropiany w celu jego ponownego wykorzystania. 

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną (hurt – detal).

Skontaktuj się z nasza firmą, chętnie przedstawimy Ci warunki współpracy oraz korzystne ceny związane, ze skupem surowców.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania