Firma PROEKO RECYKLING świadczy usługi z zakresu odbioru, transportu oraz utylizacji wszelkiego typu odpadów. Wszystkie działania opieramy na przyczynianiu się do lepszej ochrony oraz troski o środowisko.

Zobacz więcej informacji

Wywóz mebli Łódź

Oferujemy wywóz starych mebli i niepotrzebnego wyposażenia w miejsce składowania lub utylizacji. Posiadamy wymagane pozwolenia, dzięki czemu przewóz przebiega zgodnie z prawem. 

Rodzaje odbieranego wyposażenia

Stare meble mogą być szczególnie problematyczne. Ze względu na duże gabaryty, nie jest to wyposażenie łatwe do pozbycia się. W takiej sytuacji warto zdecydować się na współpracę ze specjalistyczną firmą, która w sposób profesjonalny zdemontuje, wyniesie, załaduje na samochód oraz przetransportuje wyposażenie w miejsce utylizacji.

Odbieramy m.in.:

  • meblościanki, szafy, szafki, regały, komody, biblioteczki, meble kuchenne,
  • krzesła, fotele, kanapy, wersalki, tapczany, łóżka,
  • stoły, biurka,
  • okna, materace, dywany.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. Pomagamy uprzątnąć wnętrza mieszkań, domów, biur, firm, piwnic, strychów oraz działek – w zasadzie rodzaj opróżnianego lokalu nie ma dla nas żadnego znaczenia.

Otaczające nas na co dzień wyposażenie ma niebagatelny wpływ na nasz codzienny nastrój. Stare oraz niepotrzebne przedmioty zajmują cenną przestrzeń, którą moglibyśmy wykorzystać w inny sposób. Proces pozbycia się staroci może być szczególnie trudny, jeżeli jesteśmy przywiązani do danego miejsca. Warto jednak przezwyciężyć własny lęk i zdecydować się na oczyszczenie swojej przestrzeni.

Wywóz mebli Łódź – bezpieczny transport w miejsce utylizacji

Posiadamy profesjonalną flotę samochodową, przystosowaną do przewozu przedmiotów wielkogabarytowych. Pojazdy charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, także ciężkość ładunku nie stanowi problemu. Ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta, realizujemy każde zlecenie. 

Zapraszamy do nawiązania kontaktu, w celu omówienia warunków współpracy. Naszym klientom oferujemy konkurencyjne oraz atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania