Stare meble i zbędne wyposażenie potrafią zagracić każdą przestrzeń. Firma PROEKO realizuje wywóz mebli każdego rodzaju – niezależnie od gabarytu i ciężkości ładunku. Terminowo zjawiamy się na miejscu, a następnie wywozimy odpady w miejsce składowania bądź utylizacji.

Zobacz więcej informacji

Wywóz mebli Lublin

Bezpieczny odbiór i transport mebli

Pozbycie się starych mebli może być szczególnie kłopotliwe. Sam demontaż bywa trudny, a wyniesienie ich na zewnątrz może okazać się wręcz niemożliwe – np. posiadamy mieszkanie na wysokim piętrze. Oferujemy zatem pomoc nie tylko w wywozie, ale również w demontażu i wyniesieniu wyposażenia na zewnątrz. Specjalistyczna flota samochodowa pozwala nam zrealizować zlecenie w pełni bezpiecznie. Nasi pracownicy prawidłowo zabezpieczają ładunek, tak aby zminimalizować ewentualne przemieszczanie się mebli wewnątrz pojazdu. Oczywiście całość zlecenia przebiega zgodnie z obowiązującymi norami, ponieważ posiadamy niezbędne pozwolenia i uprawnienia.

Odbieramy różne rodzaje mebli, m.in. – szafy, regały, kanapy, wersalki, tapczany, fotele, materace, dywany, krzesła, stoły, meblościanki, biblioteczki, stoliki, szafki, meble kuchenne, okna, biurka, komody. Jest to oczywiście przykładowe wyposażenie, ponieważ wywozimy również innego typu gabaryty, wpisujące się w tę kategorię.

Wywóz mebli Lublin – utylizacja zbędnego wyposażenia

Pomagamy opróżnić ze starych mebli domy, mieszkania, garaże, piwnice, strychy, działki, biura czy instytucje publiczne. Bardzo często zdarza się, iż odziedziczone w spadku mieszkanie przepełnione jest wyposażeniem, które niekoniecznie wpisuje się w nasze poczucie estetyki. Stare meble zajmują cenne miejsce, nie możemy zatem wypełnić wnętrz nowym wyposażeniem. Nie powinniśmy z sentymentem podchodzić do odziedziczonych mebli, ponieważ zagracona przestrzeń skutecznie wpływa na nasze codzienne samopoczucie.

Niezwykle istotny jest proces utylizacji mebli. Ze względu na fakt, iż zazwyczaj składają się one ze zróżnicowanych tworzyw, konieczna jest ich właściwa rozbiórka. Firma PROEKO działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego też do odebranych odpadów podchodzimy ze szczególną ostrożnością. Recykling umożliwia ponowne wykorzystanie wielu materiałów, dzięki czemu mogą być one wykorzystane do produkcji nowych mebli.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PROEKO w celu nawiązania współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi, skontaktuj się z nami.
Chętnie przedstawimy warunki współpracy!

Zobacz wszystkie rozwiązania